Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka

Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka
Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka
Zdroj: Isifa.com

23. ledna 2012 začíná čínský nový rok, jehož průběh se očekává ve znamení velkých změn. Vládnoucí znamení vodního Draka přinese sílu, autoritu ale i štěstí. Přečtěte si horoskop pro své znamení.

Jaký bude rok vodního Draka?

Po vládě mírného Zajíce nastupuje rok vodního Draka. Tento rok také koresponduje se završením Mayského kalendáře a přechodem planetárních cyklů. V našich „zeměpisných šířkách“ nejsou Draci právě oblíbení, je to dáno pohádkami, kde Draci drancují království a žádají oběti – většinou princezny. Na východě je naopak Drak symbolem životní síly a štěstí, také autority a vlády. Lidé narození v tomto znamení bývají úspěšní a u druhých vzbuzují úctu. Draci korespondují s prvním znamením – Beranem, který představuje nové počátky, obrodu a sílu přírody, světlo a znovuzrození, nové roční období. Toto znamení také představuje duchovní sílu a ochranu, sochy Draků často chrání různé chrámy a svatyně. Drakům se také připisují magické a léčivé schopnosti. Tento rok přinese některým lidem smělost, větší ambicióznost, dračí vitalita a síla podporuje nové projekty a záměry. Lze proto očekávat velké změny, může se to týkat změn klimatických, ale i ekonomicko-politických. Vodní element – živel tohoto roku dodává dračímu znamení vznešenost a také metafyzickou sílu přeměny a nám lidem uvědomění si božské jiskry v každém z nás a osobní odpovědnosti za život na této planetě.

Přečtěte si předpověď pro jednotlivá znamení

Tip Kafe.cz: Čínská štěstíčka pro každý den

Máme pro vás 51 filozofických myšlenek, které pomohou vyladit vaši vnitřní rovnováhu. Pokud je správně pochopíte, máte šanci dotknout se vesmírného řádu i v sobě.

Co k tomu potřebujete?

  • Stačí se soustředit a pomyslet na jedno číslo od 1 do 51. Potom pošlete SMS ve tvaru ASTRO STESTICKO 1-51 (např. ASTRO STESTICKO 5) na číslo 900 12 09 a věštba doputuje přímo do vašeho mobilu.

Stejným způsoběm můžete potěšit i někoho jiného. Intenzivně na něj myslete, vyberte si jedno číslo a věštbu, kterou obdržíte, přepošlete dále dotyčné osobě. Radost jí udělá i dárek v podobě čínského koláčku, do kterého papírek s věštbou zapečete. Rozhodně budete mít úspěch.

Cena jedné SMS je 9 Kč. Technicky zajišťuje ATS, s.r.o. Uvedenou SMS službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, T-mobil a Vodafone. Help linka 776 999 199. Více informací na www.premiumservices.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky