Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka

Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka
Čínský nový rok 2012 bude pod vládou Draka
Zdroj: Isifa.com

23. ledna 2012 začíná čínský nový rok, jehož průběh se očekává ve znamení velkých změn. Vládnoucí znamení vodního Draka přinese sílu, autoritu ale i štěstí. Přečtěte si horoskop pro své znamení.

Jaký bude rok vodního Draka?

Po vládě mírného Zajíce nastupuje rok vodního Draka. Tento rok také koresponduje se završením Mayského kalendáře a přechodem planetárních cyklů. V našich „zeměpisných šířkách“ nejsou Draci právě oblíbení, je to dáno pohádkami, kde Draci drancují království a žádají oběti – většinou princezny. Na východě je naopak Drak symbolem životní síly a štěstí, také autority a vlády. Lidé narození v tomto znamení bývají úspěšní a u druhých vzbuzují úctu. Draci korespondují s prvním znamením – Beranem, který představuje nové počátky, obrodu a sílu přírody, světlo a znovuzrození, nové roční období. Toto znamení také představuje duchovní sílu a ochranu, sochy Draků často chrání různé chrámy a svatyně. Drakům se také připisují magické a léčivé schopnosti. Tento rok přinese některým lidem smělost, větší ambicióznost, dračí vitalita a síla podporuje nové projekty a záměry. Lze proto očekávat velké změny, může se to týkat změn klimatických, ale i ekonomicko-politických. Vodní element – živel tohoto roku dodává dračímu znamení vznešenost a také metafyzickou sílu přeměny a nám lidem uvědomění si božské jiskry v každém z nás a osobní odpovědnosti za život na této planetě.

Přečtěte si předpověď pro jednotlivá znamení

Tip Kafe.cz: Čínská štěstíčka pro každý den

Máme pro vás 51 filozofických myšlenek, které pomohou vyladit vaši vnitřní rovnováhu. Pokud je správně pochopíte, máte šanci dotknout se vesmírného řádu i v sobě.

Co k tomu potřebujete?

  • Stačí se soustředit a pomyslet na jedno číslo od 1 do 51. Potom pošlete SMS ve tvaru ASTRO STESTICKO 1-51 (např. ASTRO STESTICKO 5) na číslo 900 12 09 a věštba doputuje přímo do vašeho mobilu.

Stejným způsoběm můžete potěšit i někoho jiného. Intenzivně na něj myslete, vyberte si jedno číslo a věštbu, kterou obdržíte, přepošlete dále dotyčné osobě. Radost jí udělá i dárek v podobě čínského koláčku, do kterého papírek s věštbou zapečete. Rozhodně budete mít úspěch.

Zdroj: Isifa.com

Cena jedné SMS je 9 Kč. Technicky zajišťuje ATS, s.r.o. Uvedenou SMS službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, T-mobil a Vodafone. Help linka 776 999 199. Více informací na www.premiumservices.cz

  Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky