Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čínský nový rok 2011

Čínský nový rok 2011
Čínský nový rok 2011
Zdroj: www.isifa.com

Dne 3. února 2011 začal Čínský nový rok a bude mu vládnout vřelé a citlivé znamení Zajíce. Zatímco Číňané oslavují, vy si můžete přečíst, co vám nový rok přinese.

Rok Zajíce by měl po bouřlivém roce Tygra přinést jisté zklidnění. Nahlédneme-li do historie, právě v letech Zajíce nalezneme různé významné dohody, smlouvy a také diplomatické snahy o zmírnění napjaté politické situace ve světě.

  • Proto můžeme očekávat, že v roce Zajíce dojde k podobným posunům. Prostor bude mít snaha o mírová řešení některých konfliktů.

Měla by se zmírnit celosvětová ekonomická krize. Čelní představitelé zemí budou hledat řešení, jak zmírnit dopady hospodářského úpadku. Neměl by být dán prostor hazardním taktikám a manipulaci různých nadnárodních koncernů, bank a finančních skupin.

  • Objeví se tendence lépe a ekonomičtěji zacházet s přírodními zdroji, které nejsou bezedné.

Znamení Zajíce přináší také větší podporu umění a kultury v podobě různých grantů, výstav, festivalů. Další pozitivní změny se mohou odehrát ve školství a v rozvoji vzdělávání.

  • Zajíc se umí domlouvat, argumentovat a dokáže přijmout názory druhých lidí.

Dá se říct, že energie nového roku bude mírná a přátelská. Proto se mohou obecně zlepšit mezilidské vztahy, což s konečnou platností ovlivní celkové klima společnosti.

Zajímá vás podrobný horoskop na rok Zajíce?
Chcete znát své znamení i element, který mu vládne?

Pak klikněte na naše partnerské stránky Mojeastrologie.cz a zadejte tam vlevo nahoře datum narození.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky