Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Berani zjistí, že sex není všechno, Raci se dočkají uznání v praci. Jaký je váš horoskop na duben?

Co vás v dubnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Duben rozhodně není měsícem, ve kterém se budete nudit. V jeho první dekádě se budete do všeho vrhat po hlavě. Toužíte být první a neporažení. Uděláte pro to téměř cokoliv. Nejinak tomu bude i v dekádě druhé. Pokud chcete nejenom vydávat aktivitu a svoje síly, ale také něčeho dosáhnout, počkejte do poslední části dubna. Právě v tomto čase je největší šance na sklízení hmatatelných výsledků vaší práce.

Láska

Měli byste si uvědomit, že partnerský vztah nemůže být založený pouze na fyzické přitažlivosti a sexuální výkonnosti. To, co nyní stačí vám, nemusí vyhovovat partnerovi. Navíc byste se měli snažit mít pudy pod kontrolou, jinak snadno skončíte v náručí někoho jiného. Jenže nevěra by byla jistým hřebíčkem do rakve současného vztahu!

Práce

Zaměřte se pouze na jeden cíl a na něm cílevědomě a hlavně vytrvale pracujte. Právě umění trpělivosti bude hlavním klíčem k úspěchu. Vždycky totiž neplatí, že problém porazíte silou a nasazením. Někdy je také umění vyčkat na vhodný okamžik. V komunikaci s kolegy na pracovišti uberte plyn, jinak se nevyhnete hádkám.

Zdraví

Vyhýbejte se dlouhému zírání na televizní a počítačové obrazovky. Při všech aktivitách buďte obezřetní, abyste se kvůli ukvapenosti neuhodili do hlavy. Právě tato část těla je v dubnu nejvíc ohrožena. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky