Je to neuvěřitelné, ale Vánoce jsou opět za dveřmi. Rodiče začínají hledat inspiraci a nenápadně mapují terén alias letošní „seznam přání“ dítek. Jaká stavebnice to bude tentokrát? Kterého superhrdinu má syn vlastně nejraději? Bude mít dcera už radost i z oblečení?

Zábava venku po celý rok

Rodičům se v předvánočním čase honí v hlavě spousta otázek. Odpovědí na jednu z nich, může být skutečně originální dárek, který vykouzlí úsměv na tváři snad každému dítěti.

Hračka, která kromě spousty radosti a zážitků, přinese také mnoho chvil strávených venku na vzduchu. Srdce rodičů zaplesá jen při představě, že odpadne neustálé vymýšlení záminek, jak dítě v (pod)zimních měsících dostat na čerstvý vzduch, když zrovna není venku sníh anebo zamrzlý rybník.

Parťák na cesty, do parku i na hřiště

Tím dokonalým dárkem je stylová svíticí elektrokoloběžka. Elektrokoloběžky byly donedávna výsadou spíše starších dětí. BlueTouch nyní nabízí variantu i pro mladší děti.

Dětská elektrokoloběžka BT SUPERKIDS je lehoučká a jednoduchá na ovládání, ideální pro děti od sedmi do 13 let. Nabízí dva rychlostní módy, rychlé nabití (za dvě až tři hodiny), protiskluzové stupátko navržené českými designery v několika barevných kombinacích a rostoucí řídítka s nastavitelnou výškou.

Pokud se e-koloběžka po cestě vybije, lze se na ní pohodlně odrážet jako na běžné koloběžce. Měnící se LED barevné podsvícení navíc děti moc baví a poutá pozornost kolemjdoucích.

Po městě i mezi vesnicemi

Městské děti ocení kromě jízdy a her s kamarády v parku nebo hřišti také možnost pohodlnějších přesunů ze/do školy či na kroužek. Mimoměstským dětem a rodičům může takový pomocník též ulehčit život. Dítě se z odlehlé vesnice pohodlně a samo dostane do vedlejší obce na školní autobus apod.

Vánoční akce

Perfektní dárek, který dětem bude dělat společnost několik let a budou na něj možná ještě v dospělosti vzpomínat, je možné nyní pořídit za skvělou cenu ve výhodné vánoční akci 1+1.

BT SUPERKIDS aktuálně koupíte s 20% slevou a jako dárek dostanete další dětskou e-koloběžku řady BT KIDS třeba pro mladšího sourozence!

Veškeré doplňující informace k parametrům e-koloběžky i dalšímu příslušenství najdete na bluetouch.cz.

Zjistíte kromě jiného také, že malý frajírek či malá rebelka může na tomto skvělém dárku drandit až patnáct kilometrů za hodinu. E-koloběžka se díky moderní lithiové baterii může pyšnit dojezdem deseti kilometrů.

Nyní už stačí jen vybrat správnou barevnou variantu a těšit se na šťastná rozsvícená dětská očička.