S knihou v peřinách? Valentýn snů!

A to platí rovnou dvakrát, pokud máte peřinu povlečenou v mazlivém a hlavně hřejivém mikroplyšovém povlečení. Takové povlečení vám poskytne pocit, který se téměř vyrovná tomu nejláskyplnějšímu pohlazení a k tomu vás bude celou noc bez výčitek hřát. A co za to chce? Jenom vyprat.

Udělejte si valentýnskou středu podle svých představ. Vemte si v práci den volna, otevřete si láhev nealkoholického vína (to alkoholické si raději nechte až na večer) a knihu nebo si pusťte oblíbený film, který vám během chvilky zlepší náladu.

Znáte to rčení, že nemůžte nikoho milovat, pokud nemilujete sama sebe? No, myslíme si o tom své a není to nic moc hezkého, ale alespoň kousíček pravdy na tom přece jen bude. Využijte svátek zamilovaných k dokonalému rozmazlení se. Dopřejte si procházku, masáž, nebo prostě jen klidnou domácí relaxaci, rozjímání a den věnovaný aktivitám, které skutečně milujete.

Nepodceňujte radost z netypického dárku

Kdo říká, že nemůžete obdarovat sami sebe? Však kdo si vaši lásku zaslouží víc než vy sama? Kupte si květinu, která má smysl a místo toho, aby za pár dní skončila zvadlá v popelnici, potěší vaše chuťové buňky. Čokoládová nebo ovocná kytice je nejen krásná, ale hlavně praktická.

Skvělým dárkem, který si můžete k Valentýnu nadělit, je také zavírací nůž nebo rovnou multitool, bez kterého se neobejde žádná praktická žena. A když už jsme u toho, bez čeho se žádná praktická žena neobejde – slyšela už jste o menstruačních kalhotkách?

Tato vychytávka eliminuje veškeré nepohodlí, které se pojí s vložkami. Zvlášť v noci vám tyto kalhotky zajistí pocit naprostého pohodlí a bezpečí, ale i přes den se jedná o velmi šikovnou menstruační pomůcku, která vás zbaví většiny nepříjemných pocitů, které se s menstruací pojí.

Tak co, nalákali jsme vás na to, oslavit svou svobodu ve velkém stylu aneb přesně po svém? Doufáme, že ano!