Hlavním lákadlem jsou vánoční dárkové balíčky, které jsou perfektním dárkem pro každou příležitost. Nabízíme 7 různých druhů s cenami od 259 Kč, které splní každé přání. Od sladkých delikates po lahodné sýry a uzeniny, naše balíčky jsou pečlivě sestaveny a zabaleny s láskou. Vaši blízcí budou z tohoto originálního a chutného dárku určitě nadšeni.

V tomto čase v našich prodejnách najdete také nepřeberné množství specialit, které jsou neodmyslitelnou součástí italských vánočních tradic. Zamilujte se do našich panettone, pandoro a torrone nebo objevte širokou škálu italských sýrů, uzenin i potravin pro každodenní vaření, které pro vás z Itálie dovážíme.

Pro ty, kteří hledají rychlé a snadno dostupné občerstvení na oslavu, jsou tou správnou volbou naše Degustační sety. Jsou pečlivě složené z různých druhů sýrů, uzenin a dalších lahůdek, které se stanou neodolatelným lákadlem na vašem stole a ušetří vám starosti s přípravou pohoštění.

La Formaggeria Gran Moravia je vaším spolehlivým partnerem pro vánoční nákupy. Navštivte naše prodejny nebo se podívejte na naši webovou stránku www.laformaggeriaonline.com a objevte širokou škálu vánočních produktů, které vám přinesou tu správnou vánoční atmosféru/dodají ten správný vánoční duch.