„Měkkouši” můžou být i velkou radostí

Přestože se říká, že měkké dárky nemáme rádi a dospělí se nad nimi ošklebují skoro stejně jako děti, mohou být v určitých případech i skvělé. Třeba taková deka s beránkem, v které může být člověk zachumlaný od prvních podzimních dní až do těch posledních jarních. Nebo takové mikroplyšové povlečení, které zahřeje i toho největšího zmrzlíka.

Skvělou inspiraci nejen na „měkkouše” nabízí také aplikace Lounge by Zalando, ve které najdete značkové oblečení i vybavení domácnosti za jedinečné ceny.

Pro nadšené majitele zvířátek

Teď tu máme pár specialit, které určitě nejsou vhodné pro každého Ježíška. Pokud ale máte v okolí milovníka koní nebo rybiček, potěšíte jimi možná nejvíc ze všech.

Jako první vypíchneme oblečení na westernové ježdění a k němu můžete přihodit ještě pamlsky přímo pro koně a budete mít dárek naprosto dokonalý. Máte děti, které touží po koni, ale víte, že si ho nemůžete dovolit? E-shop Ketris.cz nově nabízí také potřeby na hobby horsing, při kterém se děti vyblbnou skoro stejně dobře jako při skutečné jízdě.

A ještě jsme slíbili něco pro akvaristy a milovníky rybiček. U těch snad nikdy nesáhnete vedle s novou akvarijní rostlinou. Pokud máte doma akvaristu teoretika, skvělým dárkem je také akvarijní set.

Dárky pro zdraví nemusí být pořád dokolečka jen vitamíny

Velmi oblíbenou kategorií dárků jsou také různé vitamíny a další dárky pro zdraví. Užitečnou pomůckou mohou být různé tlakoměry, nebo třeba pulzní oxymetr, který zvlášť v zimní sezóně, kdy všude kolem létají různá respirační onemocnění, může zachránit i život.

Už máte všechny dárky pod stromeček vybrané, nebo dokonce i nakoupené? Nebo patříte k těm, kdo to nechávají na poslední chvilku?