Ač si to možná neuvědomujeme, kůže je náš největší orgán. Chrání nás proti okolním vlivům, proti škodlivým UV paprskům a zároveň je také orgánem smyslovým. Prostřednictvím nervových zakončení v kůži dostáváme spoustu informací o okolním světě. I proto bychom na ni při svých každodenních rutinách neměli zapomínat. Revoluční metodu péče nabízí drogerie ROSSMANN, která nově nabízí unikátní funkční prádlo CareWear, jenž se díky materiálu vyrobenému z mořských řas postará o pokožku za vás, a to pouhým jeho nošením.

Základ tohoto oblečení tvoří ekologický materiál Seacell. Ten se často používá jako alternativa k bavlně nebo vlně. Jedná se o vlákno, které je biologicky rozložitelné, vysoce savé, prodyšné a měkké. Samo o sobě je tedy jedinečné. V oblečení CareWear ale bylo spojeno ještě navíc s mořskými řasami. Díky tomu je ideálním pro aktivní životní styl, kdy odvádí vlhkost a je odolné vůči bakteriím, zároveň ale obsahuje minerály, antioxidanty a vitaminy z mořských řas, jako je například zinek, jód a vápník, které se během nošení vstřebávají přímo do pokožky. Ta tak bude dokonale vyživená a hebká na dotek. A co je skvělé? Oblečení CareWear neztrácí na účinnosti ani opakovaným praním. Navíc je celá kolekce vyrobena lokálně s využitím udržitelných postupů. Podívejte se na naše video.

Jak a kam CareWear nosit vám rozhodně diktovat nechceme ani nebudeme. Je skvělým parťákem pro lenivý den strávený doma jen tak s knihou, příjemně se v něm spí, ale vytáhnout ho můžete i na hodinu jógy, do posilovny nebo v zimě využít jako spodní vrstvu svého outfitu. Prostě pečujte o vaši pokožku, ať už odpočíváte, cvičíte, pracujete nebo se staráte o druhé.

Součástí limitované kolekce oblečení CareWear drogerie ROSSMANN, která je dostupná ve vybraných prodejnách, jsou čtyři kusy oděvu – tílko, tričko s dlouhým rukávem, biker shorts a legíny. To vše ve třech velikostech – XS/S, M a L/XL. Nyní navíc můžete jako člen ROSSMANN CLUB využít i speciální akci – kup 2 kusy a druhý máš o 50 % levnější. Které kousky si vyberete?

Další informace jsou k dispozici na cvictejogu.cz