Spojení pizzy a orosené sklenice skvělého nápoje Coca-Cola je navíc hluboce zakořeněné.

Jedná se totiž o dokonalý pár pro neformální setkání a večery s přáteli či s rodinou. Nyní vám Coca-Cola nabízí možnost vychutnat si tu originální, neapolskou!

Ledově vychlazená Coca-Cola k pizze zkrátka ladí. Její osvěžující bublinky a charakteristická chuť výborně přispívají k bohaté chuti pizzy. Coca-Cola také pomáhá „vyčistit“ chuťové pohárky mezi jednotlivými kousky, což umožňuje plně si vychutnat každé sousto.

Užijte si svou oblíbenou pizzu s ledově vychlazenou lahví Coca-Cola a vyhrajte zájezd do rodného města pizzy, jímž je Neapol. V první řadě z obalů Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite nebo Kinley načtěte QR kód, který vás přenese do kouzelného světa Coca-Cola aplikace. Pod každým víčkem lahve nebo uzávěrem plechovky najdete soutěžní kód. Ten pak zadáte do aplikace a můžete se zapojit do losování. Kromě zájezdu do Pizza vesničky v Neapoli můžete vyhrát další skvělé ceny jako například kuchyňské náčiní na přípravu dokonalé pizzy, kterou okouzlíte své blízké, či vouchery od partnerů, které vám zpříjemní italské hodování v pohodlí domova.

Soutěž probíhá do 18. března 2024 a každý, kdo zaregistruje svůj kód, se může zapojit do slosování.