Poukaz můžete pořídit v libovolné hodnotě, částku zvolíte dle svého uvážení. Pak už bude na vašich blízkých, jaké si vyberou představení a datum. Činoherní poukazy platí dokonce nejen do samotného Divadla Kalich, ale také do Komorního divadla Kalich a na letní scénu Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží. Muzikálové poukazy nabízejí možnost vybrat si z bohaté nabídky muzikálů Divadla Kalich.

Dárkové poukazy lze čerpat postupně s tím, že pokud jeho majitel nevyčerpá při nákupu celou částku, rozdíl v ceně poukazu a vstupenek vám na poukazu zůstává na další nákup. Přidat k nim pod stromeček můžete také hudební nosiče, divadelní programy a další předměty, které divadlo svým divákům nabízí.

A z čeho konkrétně lze v případě Divadla Kalich vybírat? Činoherní repertoár se opírá o výborně napsané komedie, v nichž se diváci mohou setkat s českou hereckou špičkou. Zmiňme například Ivu Janžurovou, Jiřího Bartošku, Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Barboru Hrzánovou, Radka Holuba, Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera a v tomto hvězdném výčtu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Divadlo Kalich je zkrátka elitní herecký klub.

Muzikály Divadla Kalich se těší velkému respektu u odborné kritiky i u diváků, kteří se na ně sjíždějí z celé republiky. Vyhlášený muzikálový soubor divadla je plný těch nejvýraznějších mladých talentů, mezi něž se dostanou opravdu jen ti nejlepší.

Nejnovější činohrou divadla je skvělá, nakažlivě optimistická komedie Dobře rozehraná partie s Barborou Hrzánovou a Radkem Holubem v hlavních rolích. Vedle humoru v sobě skrývá velké téma, a to sílu přátelství, zájmu o sebe navzájem, ochoty si pomoci a být si na blízku, i když to kolikrát není zrovna jednoduché, ale o to cennější je nahlížet na to s nadhledem.

Novinkami muzikálového repertoáru jsou slavná broadwayská romantická komedie Srdcový král s hity Elvise Presleyho a velký muzikálový hit Biograf láska se slavnými písněmi Hany Zagorové. V programu Divadla Kalich najdete také muzikály Krysař, Johanka z Arku, Mauglí, Robin Hood, Voda (a krev) nad vodou či Pomáda.

V pestré nabídce Divadla Kalich si zkrátka vybere každý. Proto dárkovými poukazy na jeho představení zaručeně uděláte pod stromečkem radost. Pořídíte je na pokladně Divadla Kalich v pražské Jungmannově ulici i online na www.divadlokalich.cz.