Jednoznačně vynikají dostupnou pořizovací cenou, které není dosaženo ani na úkor prostoru ani na úkor užitkových vlastností domů, zároveň okouzlí takřka nekonečnými možnostmi uspořádání a neokoukaným designem. Navíc modulární domy LARK zahrnují v základní ceně i kompletní vybavení interiéru včetně spotřebičů.

K vlastnímu bydlení v klidu a pohodě

Je pro vás rodinný dům stále ještě synonymem k investici v řádech vyšších milionů, nekonečnému maratonu koordinování řemeslníků, obíhání nábytkových studií, měsíce kopání a další měsíce stavby protkané zádrhely, které navyšují celkovou cenu? A co kdybychom Vám řekli, že cesta k rodinnému domu může vypadat ale úplně jinak.

Představte si, že od podpisu smlouvy bydlíte v plně vybaveném plnohodnotném domě do 60-120 dní s garancí vrácení zálohy. Navíc vše od dispozice domu až po barvu čalounění gauče řešíte s jedním dodavatelem. Dům je přesně podle vašeho přání vyroben ve výrobních halách a transportován na stavební pozemek, kde dochází k finálnímu sestavení a napojení na inženýrské sítě. Modulární domy LARK můžete využít jako samostatné malé domky nebo jako moduly k sestavení většího domu od 25 m² do 120 m² nebo i hotelového komplexu s širokým zaměřením pro využití, velikost bydlení tedy není limitem. Dokonce se dá pracovat i s variantou budoucího rozšíření díky možnosti připojení dalšího modulu.

Kompletní výbava včetně spotřebičů v ceně domu

Každý dům LARK je navíc plně vybaven a připraven k okamžitému nastěhování. Všechny místnosti jsou kompletně zařízeny nábytkem a spotřebiči. Do základní výbavy patří např. kuchyňská linka s domácími spotřebiči od renomovaného výrobce, jídelní stůl, elektrický krb, manželská postel včetně matrací a lůžkovin, kompletní vybavení koupelny a mnoho dalšího. Díky možnosti individuální barevné personalizace vnějších i vnitřních prvků je konfigurace domu LARK zábavou a příjemným zážitkem. Samozřejmostí je i případná volba doplňkové výbavy, která umožní hrát si s detaily, jako je např. LED podsvícení zrcadel, externí systém moskytiéry či příprava na krbovou vložku. Plně vybavený dům pro tříčlennou rodinu tak můžete pořídit od 2 499 000 Kč s DPH.

Video: rychlydomov.cz - SHOWROOM - Vlasta Korec - modulární a mobilní domy Lark - 1 (youtube.com)

Váháte? Domluvte si prohlídku!

Přesvědčte se na vlastní kůži a nechte se okouzlit moderní elegancí modulárního bydlení.  Zavolejte a domluvte si návštěvu u nás v showroomu. Proberte s našimi architekty právě ta Vaše přání a nechte si ukázat, jak snadná může být cesta k vlastnímu bydlení.

Adresa showroomu: Mlýnská 59, 272 01 Ruda

www.rychlydomov.cz