Každý šperk s sebou nese vlastní příběh, ale také několik úhlů pohledu. Pro někoho může znamenat významnou finanční investici, pro druhého je módním doplňkem a pro jiného zase památkou či rodinným dědictvím. Pokud i vás čeká nákup prstýnku, řetízku nebo třeba náramku a chcete konečně pořídit hodnotný kousek za tu nejvýhodnější cenu na trhu, podívejte se na nabídku šperků ve Zlatonu. Právě tady najdete nejširší výběr, a nyní navíc i 20% slevu na veškerý nový sortiment.

Hodnota za nejlepší cenu na trhu

Už více než 20 let nabízí Zlaton komplexní služby napříč cenovými kategoriemi. Zkrátka a jednoduše tak, aby si nákup mohl dovolit každý. Zlato a šperky zde můžete koupit, prodat, nechat opravit anebo do něj třeba investovat. Zákazník, který si u nás koupí jakýkoliv produkt, jej právě zde za několik let i nejlépe prodá. Zlaton totiž garantuje absolutně nejlepší cenu za gram zlata v Česku, a vytváří tak férové řešení toho nejvýhodnějšího nákupu šperku, zlata nebo investic.

Tady jednoduše nepřeplatíte a ať už si vyberete jakýkoliv produkt, bude si stále držet svou hodnotu. Schválně, ověřte si cenu u konkurence. Zjistíte, že ceny ve Zlatonu jsou prostě nejvýhodnější. A pokud se s výběrem zrovna netrefíte, máte celých 30 dní na výměnu. Nyní navíc díky Black Friday ušetříte 20 % na kompletním novém sortimentu šperků. Stačí zadat kód “ZLATON” a sleva je vaše.

20% sleva na veškeré nové šperky

Plánujete nákup zásnubního prstenu? Nebo sháníte opravdu hodnotný šperk pro svou polovičku? Právě nyní máte ideální příležitost pořádně ušetřit. Díky slevovému kódu “ZLATON” získáte 20% slevu na veškerý nový sortiment. Ve skutečnosti to znamená, že ty nejvýhodnější šperky na českém trhu získáte ještě o dalších 20 % výhodněji. Slevový kód můžete uplatnit jak ve dvou kamenných prodejnách v Praze – ve zbrusu nové prodejně na ulici 28. října a již tradičně v ulici Spálená, tak i na e-shopu zlaton.cz, a to do konce listopadu.

A protože jsou ceny šperků ve Zlatonu bezkonkurenční, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Skladové zásoby jsou totiž omezené.