Necháváte vánoční nákupy na slevové Black Friday? Letos poprvé ho představí v Česku také platforma allegro.cz, která si připravila tisíce produktů levnějších až o 50 %. Internetové tržiště nabídne výrazné slevy napříč kategoriemi – od vybavení pro dům a zahradu až po zboží z kategorií elektro, móda a kosmetika. Všechny nákupy tak můžete vyřešit online a na jednom místě, bez stresu obchodních center.

Kosmetika, elektronika i hračky s výraznými slevami

Na allegro.cz můžete nakoupit zboží od více než 20 tisíc obchodníků, včetně Mall a CZC, se slevami v desítkách procent. Akce se vztahuje například na elektroniku od výrobců jako Samsung nebo Xiaomi, dětské hračky a vybavení od Hasbro, LEGO a Huggies nebo dekorativní a pečující kosmetiku od Nivea. Všechny slevy se řídí evropskou směrnicí Omnibus, takže si můžete být jisti, že částka je vypočítána z nejnižší ceny výrobku za posledních 30 dní.

Záruka nejnižší ceny i snadné vrácení zboží

Cena zboží je dle průzkumu agentury Perfect Crowd[1] pro více než polovinu z nás (63 %) jedním z klíčových parametrů nákupu. Allegro proto na potřeby zákazníků reaguje také nově spuštěnou akcí „Záruka nejnižší ceny“, která garantuje, že označené produkty ve vybraných českých e-shopech levněji nekoupíte.

Pokud se navíc zaregistrujete do programu Smart!, v rámci předplatného můžete využít neomezené doručení i vrácení zboží zdarma. Na každou objednávku se pak vztahuje služba Allegro Protect, která v případě problému s objednávkou garantuje vrácení peněz až do výše 100 000 Kč do 48 hodin od rozhodnutí.

Na allegro.cz na vás čeká více než 150 milionů nabídek malých i velkých prodejců na jednom místě. Nakupovat můžete také prostřednictvím Allegro aplikace, ve které navíc najdete i speciální Black Friday nabídky vytvořené exkluzivně pro rozhraní aplikace. 

Všechny výhodné Black Friday nabídky najdete na hlavní straně kampaně.

[1] Report na téma "Nákupní chování Čechů" vychází z průzkumu, který pro allegro.cz v České republice provedla společnost Perfect Crowd na vzorku 1021 dospělých (18-65 let).