Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zkušení tatéři tvrdí: Jedině tetování s příběhem mají smysl!

Otec se synem
Otec se synem
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Existují tetování, která má člověk jenom tak, a tetování, za nimiž je dlouhý a velice osobní příběh. Někdo se o něj podělí, někdo ne. Těchto deset lidí si nechalo udělat opravdu velice osobní tetování, které má silnou příběhovou linku. Podívejte se na ně s námi a přečtěte si, jakou zásadní roli v jejich životě tetování hraje. 

Nechat si udělat tetování je vždycky rozhodnutí na celý život. Pokud tedy nemáte spoustu peněz, času a také nejste dostatečně odolní vůči bolesti, což je cena, kterou byste museli investovat v případě odstraňování. Ve všech ostatních případech je zkrátka tetování vážné rozhodnutí, kterého se jen tak nezbavíte.

Existují ale tetování, která mají tak silný příběh, že člověk zkrátka ví, že je to na celý život a je za to rád, protože mu předcházely události natolik vážné, že si je chce připomínat den co den. Tetování funguje jako terapie, výzva, připomínka, vzkaz... Zkrátka cokoli vás jen napadne. Příběhy za těmito tetováními jsou více než srdcervoucí. Ani jedna jediná kérka ze seznamu není obyčejná. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky