Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Steven Assanti: Ukazuje, jak mu drsné dětství zničilo život. Bojuje s obezitou!

Steven Assanti
Steven Assanti
Zdroj: Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Asi je všem jasné, že tradiční keramická mísa zkrátka 300 kilo neunese… Američan Steven Assanti (35) v reality show ze svého obézního života ukazuje zcela otevřeně, jak probíhá jeho toaleta nebo, jak své obrovské tělo myje. Jde o velmi naturalistické záběry, které mohou slabším povahám způsobit šok.

Steven Assanti má podle slov svého bratra Justina za sebou velmi drsné dětství, což zřejmě vedlo k jeho patologickým závislostem. Steven byl závislý na alkoholu, drogách a také jídle. Jenom pizz je schopný sníst až šest denně!  Rodina ho v době jeho nejvyšší váhy vyhodila z domu, respektive se jí ho již po jednom lékařském zákroku nepodařilo dostat z vozu do domu, a tak v něm Steven musel několik měsíců žít.

Po té se musel přesunout do pronajatého bytu a začít se sám o sebe starat. Rodina už odmítla náročnou péči o mladého muže, Stevenův bratr Justin je totiž také morbidně obézní. Samostatný život zřejmě vedl k tomu, že se Stevenovi konečně podařilo  zhubnout 70 kilogramů a dočkal se tak bypassu žaludku, který mu pomohl s dalším hubnutím. Mladý muž si teď užívá svou pochybnou slávu, kterou získal díky odpudivým záběrům, které pravidelně umisťuje na sociální sítě. V současnosti ukazuje, kolik přebytečné kůže mu na těle visí, jak se jeho tělo během hubnutí mění. 

A vypadá to, že i přesto, že si nebere servítky a ukazuje vše, přišla k němu i láska. Na začátku loňského roku se pochlubil, že má přítelkyni jménem Stephanie. Po pár měsících vztahu se partneři rozhodli svůj vztah zpečetit sňatkem. Může to tedy vypadat, že se udál sladký happyend. Bohužel ale život s labilním Stevenem není jednoduchý a tak pár poměrně často oznamuje rozluku. Zatím vždy se jim ale problémy podařilo urovnat a ve vztahu dál pokračují. 

Steven Assanti z ženou Steven Assanti z ženou Zdroj: Instagram.com

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky