Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejlepší fotografie zrození: Asi vás (ne)překvapí, které snímky bodovaly

Zázrak zrození
Zázrak zrození
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Porodní fotografové nemají snadnou práci – je na nich, aby pro novopečené rodiče zachytili momenty plné emocí spojené s příchodem dítěte. Na oslavu této často opomíjené profese se provozovatelé webu Birth Becomes Her, který se zaměřuje na fotky kolem porodu a práci s tím spojenou, rozhodli vyhlásit ty nejlepší fotky spojené s porodem, které vznikly v loňském roce. Jde o přehlídku natolik emotivních momentů, že rozněžní snad každého.  

Když web Birth Becomes Her vyhlašoval svou soutěž, rozdělil hodnocení fotek do několika kategorií: porodní bolesti, narození, chvíle po porodu, kojení a mateřství. V každé z kategorií speciální porota vybrala tři nejlepší snímky, většinu z nich vám přinášíme v naší galerii, v našem výběru nejsou jen fotografie zobrazující nahotu.

Speciální cenou byl „výběr lidu“, cena, o které rozhodovali čtenáři blogu. „Věříme tomu, že by tyto snímky měl vidět každý a oslavovat je,“ píše se v prohlášení pořadatelů. „Mateřství a ženské tělo je totiž něčím, co by nemělo být cenzurováno.“

Že je porod něco zázračného, se můžete přesvědčit i v našem videu. Někdy k němu totiž dojde jinak, než byste čekali...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky