Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Babičky už dávno nepotěší pletací jehlice nebo šátek, chtějí kreativní dárky!

Některé jsou výtvarnice.
Některé jsou výtvarnice.
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Na první pohled by se mohlo zdát, že vymyslet dárek pro babičku bude jednoduché. Opak je ale pravdou. Pro některé babičky je vymýšlení dárků zapeklité. S námi ale pod stromeček donesete to pravé ořechové. Poradíme vám, čím můžete svou babičku překvapit a udělat jí radost. 

Pro babičku klidumilku

Máte-li babičku, která má raději než hory pohodu a klídeček u telky nebo s knížkou, určitě ji potěší nějaká ta dekorace. Hrneček s nápisem, elektronický rámeček s fotkami příbuzných, zarámovaná fotka, nebo třeba i nějaká ta hezká knížka, CD, DVD. Babičky, které mají rády klid mají také často rády dobrou kávu či čaj, případně něco na zub. 

Babička technik 

Výjimkou ovšem nejsou ani babičky, které se zdárně pustily do techniky, rozumí počítačům, mobilům a veškeré elektronice, nebo jsou dokonce kutilky a milují různé opravování. Taková babička určitě velice ocení nový hardware k počítači. Třeba i takovou drobnost jako novou podložku pod myš, nebo sluchátka. 

Když je babička akčňačka

Je vaše babička akční horolezkyně? Nebo alespoň vášnivá zahrádkářka? Vybavení na zahradu nebo do přírody se určitě může hodit. Třeba takový jednorázový foťák, anebo klidně šikovný digitál, s kterým ji naučíte zacházet, aby si mohla své výlety nebo vypěstované kytičky uchovat na památku. 

Pokud jde babička s dobou 

Mnoho babičcek je velice moderních a tak pokud máte babičku, která má ráda dnešní moderní dobu, můžete jí koupit klidně něco pěkného na sebe, vzít ji do kina na nejnovější film, koncert, koupit jí lístky do divadla. A pokud je to babička, která moc s dobou nejde a má už třicet let ráda stejnou divadelní hru, nejspíš i tu někde nějaké divadlo hraje. Zkrátka kultura vládne světu. 

Babča milovnice kuchyně 

Ať už pasivní, nebo aktivní, můžete nakoupit spoustu dárků. Pro ty pasivní milovnice, které raději jí a vaření tolik neholdují, můžete koupit něco dobrého na zub, pro aktivní kuchařky, které nejradši všechny vykrmují, se můžou hodit třeba nové chňapky, zástěra, prkénko, sada nožů, či jakékoli jiné náčiní do kuchyně. 

Babi umělkyně 

Babičky, které mají rády umění, jsou bohaté na duchu. Určitě ocení třeba kalendář se svými oblíbenými obrazy, knihu o oblíbeném malíři nebo třeba reprodukci oblíbeného obrazu. V případě, že babička sama něco tvoří, určitě ji neurazíte doplněním vybavení. Štětce, barvy, plátna, tužky. Co vás jen napadne. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky