Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kočky a psi už vyšli z módy, nahrazují je velmi podivní domácí mazlíčci

Teju je metr a půl dlouhý ještěr. Prý v noci hřeje.
Teju je metr a půl dlouhý ještěr. Prý v noci hřeje.
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Zdá se, že běžným domácím mazlíčkům už odzvonilo. Časy, kdy si lidé pořizovali pejska, kočku, morče, křečka, nebo třeba i trochu exotičtějšího papouška, jsou pryč. Dnes jsou v módě lišky, orli, havrani nebo třeba také lední medvědi. Podívejte se s námi na ty nejpodivnější mazlíky, kteří spí v posteli se svými páníčky a užívají si luxusu domácností. 

Až za vámi vaše drahé dítko přijde s prosbou, že by chtělo morčátko, králíka nebo andulku, raději mu vyhovte. Mohlo by se totiž stát, že od těchto běžných domácích mazlíčků upustí a rozhodne se, že chce lišku, lva, nebo aligátora. A pak vás překvapí, když si takové zvířátko domů přivede na provázku.

Neklesejte ale na mysli, i když by se mohlo zdát, že by to byla tragédie, není to bezpodmínečně nutné. Existují na světě lidé, kteří mají za domácí mazlíčky opravdu roztodivné tvory a nejen, že s nimi sdílejí byt, ale mnohdy také postel a nezřídka talíř. Zkrátka, když ho miluješ, není co řešit, i když je to tunový bizon. Korunu tomu snad může nasadit už jen tehdy, když dáte čtvrttunovému lvu jméno Mikešek, nebo třeba grizzlyho pojmenujete Teddy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky