Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Influencerka Elsie Larson: Naše adoptovaná dcera potřebuje speciální péči

Zdroj: instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Drobné nedokonalosti nás dělají jedinečnými. Jeden má obličej posetý pihami, druhý byl ochuzen o kožní pigment. I přesto můžeme být šťastní a veselí.

Prázdné místo

Elsie a Jeremy Larson jsou pohodový pár. Ona vydává knihy o vaření a zdravém stravování, on je kondiční trenér. Když si před pár lety pořídili starší dům v americkém Nashvillu a se vší vervou se pustili do rekonstrukce, nenapadlo je, že jim bude i tak něco scházet. Snaha o dítě byla marná. Než aby se utápěli v moři smutku, dali šanci adopci a jejich přání bylo velmi brzy vyslyšeno. Už za pár měsíců se veselá rodinka rozšířila o opuštěné miminko z Číny.

Něco je jinak

Dívka neměla černé vlasy, tmavé oči ani pro Číňany typický odstín kůže. V zavinovačce vypadala jako chomáček bílé cukrové vaty. Světlá až průhledná pleť, místo obočí a vlasů jen bílé chmýří. Elsie a Jeremy nikdy nepomysleli na to, že dívka nezapadá do jejich dokonalých představ o životě a rozhodli se přijmout výzvy osudu tak, jak přichází. Po dlouhé cestě přes půl světa byli konečně doma.

Jeremy a Elsie si adoptovali čínskou holčičku trpící albinismem. Být jiná dnes už není hendikep. Jeremy a Elsie si adoptovali čínskou holčičku trpící albinismem. Být jiná dnes už není hendikep. Zdroj: Instagram

Pochopení

Zahrnout albínku láskou nestačilo, rodiče museli pochopit, co všechno probíhá jinak a odlišně od lidí, kteří mají pigmentu na rozdávání a slunce jim nespálí kůži na uhel. Je to největší lidský orgán a je třeba o něj náležitě pečovat. Albínci jsou velmi citliví. Slunce je pálí, teplo unavuje, hmyzí bodnutí a drobné ranky mizí dlouhé týdny. Všichni tři si osvojili pravidla a opalovací krém a hydratující přípravky je doprovází téměř všude.

Elsie a Jeremy jsou z malé holčičky nadšení. Podařilo se jim utlumit a zahnat všechny předsudky a dopřávají jí život, aniž by pocítila, že je jiná. Na sociálních sítích ukazují, jak úžasně jim dcera obohatila život.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU