Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tony Ross: Fotí matky s dcerami tak, jak by to nikdo nečekal!

I obě verze Belly si užily focení.
I obě verze Belly si užily focení.
Zdroj: Youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Která z nás někdy nechtěla být princeznou. Těmto pár dámám se to skutečně povedlo a nejen jim, ale i maminkám. Losangelský fotograf si totiž vybral šest dvojic dospělých mladých dam a jejich maminek a se svým týmem je upravil do podoby princezen, zatímco jejich maminky do podob ctihodných královen. 

Jednoho sobotního večera na dveře Tonyho domu, který se již mnoho let živí jako fotograf, zaklepala dcera jeho sousedky se slzami v očích: "Pane Ross, já bych vás chtěla o něco požádat. Mojí mamince diagnostikovali rakovinu. Chtěla by se jako poslední věc na světě vyfotit tak, aby vypadala jako princezna. Uděláte to pro nás?" Podle Tonyho vyprávění v ruce žmoulala několik set dolarů, protože věděla, že jeho práce není levná.

Tony na to samozřejmě kývnul, bez provize, ale v hlavě se mu rozběhl nápad daleko rozsáhlejší. Nevyfotí maminku Mildred jako princeznu, ale jako královnu a samotnou Mildred jako princeznu, tedy jako mladší kopii královny. A ne u sebe v ateliéru, ale někde, kde to bude vypadat jako na hradě. Tak jak si to princezna a královna zaslouží. Nápad se zrodil, ale pak přišla na řadu ta těžší část, kostýmy a lokace. Se svými přáteli a kolegy dal dohromady tým, který začal hledat nejen lokality k focení a kostýmy, ale i další modelky. Tony si totiž řekl, že je škoda, aby takový nápad zaniknul a tak vznikla krásná série dvanácti fotek, na kterých vidíte nejen ženy, ale matky a dcery. Rodinu, lásku, pokoru, respekt, kopii a hlavně budoucnost. Neúprosnou, ale reálnou... 

Mimochodem... Natascha, matka Mildred, se z rakoviny jako zázrakem vyléčila. Že by zafungovala nějaká kouzla ze světa princezen? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU