Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Facka do výchovy patří, říká po startu ankety Deníku devět z deseti Čechů

Zúčastněte se unikátní ankety Deníku o rodičích a dětech.
Zúčastněte se unikátní ankety Deníku o rodičích a dětech.
Zdroj: Deník/Shutterstock

/ANKETA/ Fyzické tresty do výchovy podle Čechů patří. Alespoň to vyplývá z prvních reakcí čtenářů, kteří se zapojili do ankety Deníku ke vztahům rodičů s dětmi. Devět z deseti dotázaných je pro využití pohlavku či facky ve výchově. Většina z nich by fyzické tresty používala jen výjimečně, ale zhruba každý třetí je pro pravidelné používání.

Máte jiný názor? Souhlasíte? Zapojte se do unikátního průzkumu Deníku na našich webových stránkách, kde se ve dvou samostatných dotaznících ptáme rodičů a prarodičů na jedné straně a dětí a teenagerů na straně druhé.

Rozumí rodiče svým dětem, vnoučatům? Chápou děti kroky rodičů? Jak se liší naše světy? Odpovídejte (vložit odkaz) a pomozte nám v tomto velkém letním průzkumu.

Kam mají rodiče zajít při nastavování pravidel, omezení? Ví, co si o tom myslí potomci? Jsou děti samostatné? Jak je dospělí připravili na zvládnutí výzev a rizik, která na ně v životě čekají? A jaké jsou představy dětí o životě, spravedlnosti a pravdě?

I na tyto otázky lze odpovídat ve dvou dotaznících na našem webu. Oba vyjdou i v pátečním tištěném Deníku.

Z došlých odpovědí vytvoříme podobně jako při minulých projektech, kde jsme se čtenářů ptali mimo jiné na jejich závislosti, vztahy, sex nebo politické názory, sadu témat o tom, v čem se rodiče a děti liší a v čem se naopak jejich názory na svět shodují.

Kde můžete odpovídat na otázky v unikátním projektu Rodiče a děti? 

ANKETU pro rodiče najdete ZDE

ANKETU pro teenagery a děti najdete ZDE

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU