Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

8 věcí, na které jste už moc staří a neměli byste je dělat

Baddie Winkle
Baddie Winkle
Zdroj: @baddiewinkle
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Klasik říká, že na stáří není nic pozitivního… Ale! Existuje také druhý mnohem optimističtější pohled, který praví, že s přibývajícím věkem se člověk stává svobodnějším. My jsme pro vás připravili hned 8 věcí, které už bychom opravdu dělat neměli nebo nemuseli. Inspirujte se!

Nemáme samozřejmě ambice vám nutit představu, že ženy nad čtyřicet by neměly nosit minisukni nebo, že starší pánové mají jezdit tak maximálně na kole a rozhodně ne na koloběžce… Tak přízemní náš výčet není! Naopak v něm najdete mnohem podstatnější principy, kterých se s přibývajícím věkem s chutí vzdejte a to právě proto, že jste na ně už příliš staří! ;-)

Odstraňte stereotypy z galerie ze svého života a budete šťastnější. Mládí není zásluha, prožijeme ho každý, důležité ale je, jak se postavíme k tomu, že zkrátka roky naskakují a to v poměrně svižném tempu. Někdo zamrzne a nehne se ani o kousek, někdo ale stárnutí pojme jako výzvu a rozhodne se, že si svůj život na Zemi užije. Jak jste na tom vy? Do které skupiny patříte?

V galerii najdete výčet všech osmi věcí, které byste už neměli dělat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky