Ahojky. Jsem tu jako na koni. No na koni vlastně ani tak ne, protože těch já se bojím. Když se to tak vezme, nemám moc ráda ani polohu na koníčka. Nesnáším totiž, když si chlap leží na zádech a já se před ním natřásám jak nějaká klisna na dostizích. On nedělá nic a já se můžu ztrhat. No ale to jsem odbočila. Mám pro vás jiný novinky.

Přečtěte si také předchozí část z deníku: Díl IX. - Nesnáším tlusťochy

Večer s kámoškou – flaškou

Nedávno jsem večer neměla co dělat, žádný rande jsem kupodivu domluvený neměla, a tak jsem si řekla – udělám si pěkný večer. Jen já a moje kámoška. Možná ji taky znáte, já se s ní kamarádím poměrně často. Je to totiž flaška. Ne že bych byla nějaká alkoholička, ale prostě když si není s kým pokecat, tak jí vezmu za vděk, no. A tak jsme si chvilku povídaly, ale pak už mě to přestalo bavit, protože ona furt mlčela. A tak jsem zapla počítač.

Jsem pohlavní loudil

A co bych já tak asi mohla na tom kompjútru dělat, než si prohlížet seznamky. Zrovna jsem neměla žádnej inzerát zadanej, a tak jsem koukala, co přibylo novýho. No a náhodou jsem narazila na text, kterej mě fakt zaujal. Stálo tam: „Jsem pohlavní loudil. Ozvi se.“ Tak to mě fakt dostalo. V životě jsem něco takovýho neviděla a začala přemýšlet, co to ten pohlavní loudil vlastně je.

Loudí pohlavně, nebo po hlavě?

No schválně – co vás jako první napadne. Já měla v sobě pár sklinek vínka, takže mě napadaly hodně divný věci. Začala jsem přemýšlet, po čem vlastně loudí. Jestli po hlavě, nebo pohlavně? Nebo že by tím chtěl říct, že se loudá po hlavní a blbě to napsal? No nebudete tomu věřit, ale tahle dvě slova mně přinesla zábavu na celej večer. Když jsem dorazila tu lahvinku a kámošku dala spát k popelnici na sklo, rozhodla jsem se, že mu napíšu.

Působil jako nějaký UFO

„Po čem vlastně loudíš – po hlavě, nebo pohlavně?“ písla jsem mu značně opojená vínkem. Za chvíli přišla odpověď. „Hlavou pohlavně.“ Tak to mě zmátlo ještě víc. Fakt by mě zajímalo, co je ten chlap zač. Znáte ten film Akta X, že jo? No tak přesně jako v něm jsem si připadala. Von na mě normálně působil jako nějaký UFO, kterýmu nemůžu přijít na kloub. „Čí hlavou po kterým pohlaví?“ odpověděla jsem. Vzápětí došlo: „Přijď a já ti to ukážu.“

Asi nějakej zloděj. Loudí mobily!

No tak se mi zdá, že už to trochu přehání. Hlavou mi chce loudit po pohlaví a ještě mi ukazovat kdoví co. Na to teda fakt nejsem zvědavá, i když… „Kde jsi?“ napsala jsem – a hned toho litovala. „Doma. Dej mi svůj mobil.“ No to je teda nápad. Jak mu můžu dát mobil, když tady není, že jo. To bude asi nějakej zloděj, napadlo mě. Přišla jsem na to. Loudí mobily, a pak je určitě někde střelí. „Dáš mi číslo?“ pokračoval. No to je teda dobrý. Chce mi šlohnout mobil, a ještě i moje číslo!

Nejdřív prosil, pak nadával

„Nedám,“ písla jsem. „Proč???????“ napsal. A já? Vypnula jsem počítač. Jako malá zbabělá holka. Šla jsem si dát sprchu a furt nad tím přemýšlela. Nakonec mně to nedalo a šla jsem na mail. Představte si, že jsem tam měla 35 zpráv. Za půl hodiny! Nejdřív mě prosil o mobil, pak, když jsem nereagovala, mně začal vyhrožovat. Ani to tady nemůžu říct, co psal, protože nevím, jestli to čtete až po dvaadvacátý hodině. Završil to tím, že jsem mrcha, o kterou by neopřel ani kolo – natož hlavu. No chápete to? Tak to byl můj další skvělej zážitek.

Teď už budu končit, chce se mi spát, tak jdu do hajan. Stejně mi furt šrotuje hlavou, co tím pohlavním louděním chtěl říct. Ale už se to asi nedovím, pokud nenarazím na podobnýho týpka. No nic, už letím a zase napíšu. Držte pěsti, mám zítra rande, třeba to klapne. Tak ahojík.

Vaše Lada

Deník notorické seznamovačky na Kafe.cz

Také hledáte muže svého srdce a stále se vám to nedaří? Už jste vyzkoušela všechno možné i nemožné a pořád nic?

Po celé léto vám každé pondělí přineseme nový a vtipný článek od notorické seznamovačky Lady, která je na tom přesně jako vy. Při jejích příhodách se stoprocentně pobavíte a své problémy s muži už třeba nebudete brát tak dramaticky. Nejste v tom přeci sama, ne?

Takže, přejeme vám příjemné pondělky na www.kafe.cz a hodně zdaru v lásce.

Mohlo by vás také zajímat: 5 chlapů, od kterých dejte radši ruce pryč