Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Feuereislová o kauze Plačková: Drogama to nekončí, Zuzanu jsem varovala

Eva Feuereislová Zuzan Plačková
Eva Feuereislová Zuzan Plačková
Zdroj: Profimedia
Eva Feuereislová Zuzan Plačková

Zuzanu Plačkovou zadržela při protidrogové razii policie a nyní čelí instagramová hvězda vážným obviněním, stejně jako její manžel René Stausz. Eva Feuereislová nám poskytla rozhovor o šokující kauze a tvrdí, že se Plačkovou snažila před drogovým gangem varovat už na začátku roku.

Zuzana Plačková na pár dní vyměnila luxusní životní styl za celu předběžného zadržení. Do bytu internetové hvězdy vtrhla NAKA (národní kriminální agentura) a zadržela ji i jejího manžela kvůli spoluúčasti v organizované drogové skupině.

Pro veřejnost byla informace o možné spojitosti Plačkové s gangem naprosto šokující, Eva Feuereislová ale už na začátku roku tušila, že se instagramová královna řítí do obrovského průšvihu.

"To, že René lítá po Bratislavě s pytlíčkama, to se ke mně dostalo už před několika lety. Tím, že se mě to ale netýkalo, jsem to nijak neřešila, ať si každý dělá co chce. Ale poslední dobou jsem se začala blíže zajímat o kauzu drogového gangu z Brna a tím jsem se začala dostávat k velmi zajímavým informacím," prozradila nám Feuereislová alias Plastic Queen.

Zuzanu jsem varovala, vyjela na mě s právníky

"V únoru sebrali drogový gang, ve kterým figurovali lidi, se kterýma se přátelila Nela Slováková a Zuzana Plačková. Dokonce existují jejich společné fotky, kde jsou na sněhovým svahu tématicky, tak jsem začala operovat na Instagramu a zajímat se o tyhle věci," vysvětlila Eva.

Bývalý účastnice VyVolených se pak dokonce pokoušela Zuzanu Plačkovou kontaktovat a dotazovala se jí, zda zná dobře lidi, se kterými se stýká a jezdí na dovolené. Odpovědi které dostala, byly ale minimálně zvláštní.

"Neustále dokola opakovala to samé, že s tím nemá nic společného a to i přes to, že jsem se jí na nic takového nedotazovala!" šokuje Evča F., která nám poskytla screeny dané konverzace s Plačkovou.  "Rozhodně to nebyla standardní reakce a když se někdo zajímá o psychologii, tak z toho vycítí, že ona se už v tu chvíli něčeho bála," dodala Feuereislová.

Myslím, že mi tehdy psal Renda, Zuzana byla namol opilá 

Eva Feuereislová si myslí, že výhrůžné zprávy nedostala od Zuzany Plačkové, ale od jejího manžela. V den, kdy proběhla jejich korespondence, totiž zrovna instagramová královna byla na tahu a pořádně to přehnala s alkoholem.

"Ten večer se válela někde ve sněhu a čůrala na sníh, byly storíčka, kde byla totálně na káry, takže si myslím, že mi ty zprávy, které jsou naprosto diakriticky bez chyb, psal René, její manžel. Dle mého úsudku by sama tyhle věty v tom svým stavu nemohla vyplodit," tvrdí Eva.

Feuereislová si s Plačkovou psala v únoru letošního roku a od té doby shromažďovala různé informace týkající se drogového gangu. "Vypadá to, že drogama to nekončí, bude to končit něčím mnohem horším a myslím si, že se z toho všichni po*erou," šokuje Plastic Queen, která nám mimo jiné prozradila, že za seznámením Plačkové s kriminálníky z drogového gangu stojí Nela Slováková. 

Zuzana Plačková miluje luxus, skutečně kvůli tomu zašla za hranice zákona?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU