Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plačková i s manželem na svobodě, první slova o rodině po propuštění

Zuzana Plačková si potrpí na luxus.
Zuzana Plačková si potrpí na luxus.
Zdroj: Profimedia
Zuzana Plačková si potrpí na luxus.

Zuzana Plačková a její manžel René Strausz ve čtvrtek odpoledne opustili vazební celu. Instagramová hvězda po propuštění promluvila o svých pocitech a poprosila média, aby přestali pronásledovat její rodinu.

Zuzana Plačková a její manžel René Strausz lítají v pořádném průšvihu. V pondělí v pět ráno proběhla protidrogová razie, při které zadrželi známou podnikatelku a společně s manželem ji odvezli do vazby na výslech.

Čtyři dny celé Česko i Slovensko s napětím očekávalo, zda soud uvalí na manželský pár vazbu, nebo je bude vyšetřovat na svobodě a verdikt konečně padl.

Plačková se Strauszem byli ve čtvrtek odpoledne propuštěni, tím ale jejich kauza rozhodně nekončí.

Policie bude Plačkovou i jejího manžela dál stíhat na svobodě

Ačkoliv to vypadá, že si Zuzana Plačková i její manžel mohou oddychnout, skutečnost je taková, že obvinění soud nestáhl, pouze bude dvojici stíhat na svobodě.

Vznesená obvinění i nadále platí a kromě manželů Strauszových budou vyšetřováni na svobodě ještě další dva členové gangu.

Šestice obžalovaných Tibor Gubáň, Petr Šoka, Pavel Duchoň, Marian Šoka, David Lukáč a Igor Pisarík však putují do vazby. Důvodem je obava z pokračování v trestné činnosti.

Prokurátor podal stížnost, Plačková prosí o klid pro rodinu


"Rozhodnutí soudu je vůči dvěma osobám propuštěných ze zadržení právoplatný. Prokurátor vznesl stížnost vůči nevzatí do vazby dvou osob. Zbylých šest obviněných podalo stížnost proti vzatí do vazby. O stížnostech bude rozhodovat soud 7. října," informovala média dle tvnoviny.sk tisková mluvčí Katarína Kudjáková.

Proti kterým dvěma osobám ale prokurátor podal stížnost, zatím není jasné. Zuzana Plačková ve svém prvním prohlášení po propuštění poprosila hlavně o klid.

"Nepřeju si, aby jste navštěvovali moji rodinu. Tohle je moje záležitost, to se vůbec netýká mojí rodiny. Další věc, cítíme se nevinní, je to jeden obrovský omyl a nemáme zapotřebí abychom vykonávali nějakou podobnou činnost," vzkázala královna sociálních sítí a dodala, že mají fanoušci čekat její vyjádření na Instagramu.

Zuzana Plačková trvá na tom, že jde o veliký omyl.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU