Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zuzana Norisová podruhé těhotná, požehnaný stav osm měsíců tajila

Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
Zdroj: Profimedia

Český babyboom se opět rozrůstá a do klubu "pandemických" těhulek se přidala i herečka Zuzana Norisová. Té se podařilo bříško skrývat téměř do porodu!

Zuzana Norisová je podruhé těhotná. Herečka má s partnerem Ondřejem Kovaľem sedmiletou dceru Julii a už před lety během požehnaného stavu byla pořádná tajnůstkářka.

Porod dcery se Norisové povedlo utajit před médii více než týden a podruhé opět nad zvědavci vyhrála.

Herečka maskovala těhotenské bříško pomocí volných modelů, v poslední epizodě show Miluji Slovensko ale už musela s pravdou ven!

Zuzana Norisová Ondrej Koval Zuzana Norisová Ondrej Koval Zdroj: Profimedia

Ačkoliv v televizním pořadu měla Zuzana Norisová šaty volného střihu, rostoucí bříško již vnímavým divákům nemohlo uniknout!

Herečka žije se svým partnerem na samotě za Prahou, a tak měla potřebné soukromí, aby se jí podařilo radostnou zprávu celých osm měsíců utajit.

V soutěžním týmu Miluju Slovensko byl navíc i Ondřej Kovaľ a sestra Norisové, Soňa, a oba těhotenství herečky několikrát zmínili!

Zuzana Norisová Ondrej Koval Zuzana Norisová Ondrej Koval Zdroj: Profimedia

Zuzana Norisová druhého potomka přivede na svět již v lednu! Jelikož ale fotku své dcery Julie ukázala poprvé po dvou letech, nejspíš ani jejího sourozence nebude herečka mediálně ventilovat.

Nezbývá než budoucí mamince popřát mnoho zdraví a pokud možno hladký porod!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky