Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Utajený porod: Zuzana Norisová je podruhé maminkou

Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
Zdroj: Profimedia

Druhé těhotenství se slovenské herečce podařilo tajit několik měsíců. Zuzana Norisová se nyní stala podruhé maminkou. O narození dcery Liliany informovala na sociálních sítích.

„Ahoj kamarádi a přátelé, tak dnes po cca 11 dnech přenášení konečně dorazila naše Liliana Kovalka,“ oznámila Norisová na svém facebookovém profilu 8. února. Prozradila, že její druhá dcera vážila 3 670 gramů a měřila 51 centimetrů.

S hercem Ondrejem Kovaľem už vychovává skoro osmiletou dceru Julii. Kovaľ se u nás proslavil rolí v Účastnících zájezdu, kde hrál fešného zpěváka, kterého všechny ženy chtějí.

Zuzana si ho musí jistě dobře hlídat, protože v reálu tomu nebude jinak. Společně žijí v domečku nedaleko Bratislavy. Herečka sice nejprve soukromí vyhledávala, ale někdy má té samoty až až. Baráček je totiž zcela odtržen od okolí.

„Bydlíme tam už více než rok. Ze začátku jsem se tam strašně bála, všude okolo je tma, les… Muž mi to tam musel rozsvítit. Byly tam jenom takové ty komunistické lampy, opravil je, a teď tam mám takový spínač, když začíná být tma, tak jemně svítí, ale můžu si je dát víc, méně…,“ popisovala herečka před rokem pro Nový čas, jak funguje její domácnost.

Zuzana Norisová Zuzana Norisová Zdroj: Profimedia

U vchodu mají velkou bránu a na oknech žaluzie. „Mě děsilo, že za těmi velkými okny vidím jenom černo… a že tu umřu. Bylo to fakt hrozné,“ stěžovala si Norisová.

„Po půl roce jsem zjistila, že je to celé jenom v hlavě. Mnohem více se mi toho přece může stát ve městě,“ myslí si Norisová, která už si na nový domov zvykla.

„V poslední době jsem toho hodně natáčela v Čechách, a i když mám Prahu ráda, přijde mi taková zrychlená. Teď se mnohem víc těším na Slovensko, do toho našeho ráje,“ raduje se.

Přiznává však, že po 13 letech bydlení v Praze se jí nejprve do domečku nechtělo. „Bylo mi tam velmi dobře, měla jsem tam kamarádky, skvělou práci, navíc Prahu miluju,“ tvrdí Zuzana.

Zuzana Norisová Ondrej Koval Ondrej Kovaľ Zdroj: Profimedia

„Hlavně část Vinohrady, kde jsem měla krásný byt. A první tři roky to pro mě v Bratislavě nebylo snadné… Neměla jsem práci, kontakty byly zpřetrhané, Julinka byla malá a trávila jsem s ní všechen čas,“ prozrazuje těžké začátky v časopisu Báječná žena.

„V dobré se to obrátilo až seriálem Prázdniny, kdy měla dcerka asi tři roky. Už jsem se rozhodovala, že pokud zde nedostanu nějaké nabídky, vrátím se do Prahy, kde jsem stále odmítala dlouhodobější spolupráci,“ zakončila Norisová svoje povídání.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky