Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zuzana Norisová a její barevný svět

Zdroj: Profimedia.cz a televize PRIMA
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

Zatímco její hrdinka ze seriálu Přešlapy je pečlivá, starostlivá a úzkostlivě pořádná, svět Zuzany Norisové (31) je plný extravagantního chaosu.

"Je to fajn holka, hodná, trochu naivní, umí si ale i dupnout. Nevím, čím to je, že má takovou smůlu na muže," říká Zuzana Norisová o Radce, své hrdince ze seriálu Přešlapy. Její osud a osud její postavy by ovšem nemohl být rozdílnější. Zatímco Radka vstoupila do světa jako nesmělá jedničkářka z přísně katolické rodiny, Zuzana Norisová před deseti lety vtrhla jako velká voda do světa pražských muzikálů. Prvním z jejích velkých muzikálů se stala Pomáda, na kterou si ovšem musela nějakou dobu počkat - a živit se během čekání jako servírka. Potom ovšem díky svému hereckému, pěveckému i tanečnímu nadání zazářila ve spoustě dalších, od Kleopatry přes Tři mušketýry po Starce na chmelu či Angeliku.

Právě na muzikálovém jevišti ji objevil také Filip Renč, který ji obsadil jako hlavní ženskou hrdinku svého filmu Rebelové. "Nějakou chvíli potom mi dělalo dobře, že o mě měly časopisy zájem. Mohla jsem tak spolužákům, kteří o mně pochybovali, dokázat, že nejsem zas taková nicka, jak si mysleli. Poskytla jsem tolik rozhovorů, že mě z toho bolela hlava," vzpomíná na první okamžiky své popularity. Právě v tomto období ji ve své oslavně-posměšné písničce vyhmátl zpěvák David Kraus: "Buď se mnou a naše láska bude československá," zpíval. "Pojď se mnou do ráje a pusť k vodě Jurááájeeee," dodával v refrénu.

Zuzana Norisová, Přešlapy

Pusť k vodě Juraje!

Alespoň napůl to dopadlo tak, jak si David Kraus ve své písničce přál - Zuzana Norisová Juraje k vodě opravdu pustila. Od té doby ovšem pustila k vodě i několik dalších partnerů. "Vždycky když nějaký vztah zažiju, tak potom přesně vím, co nechci. Měla jsem nezodpovědněho chlapa, se kterým byla sice úžasná romantika, ale skutek utek. Teď bych spíš oceňovala někoho jako je můj táta, který, co řekne, to udělá. A taky je důležité, aby měl rád děti a zvířata," konstatuje.

Pro mnoho mužů se Zuzana stala sexsymbolem díky seriálu Letiště, kde si zahrála prototyp přihlouplé blondýny - letušku Petru. Její vnadná hrdinka jí prý ovšem začala zasahovat do života někdy až příliš. Pod jejím vlivem je prý mnohem spontánnější a bezstarostnější než dřív: "Díky ní jsem se naučila spoustu věcí neřešit. Třeba to, že když udělám nějakou kravinu, tak už tolik nepřemýšlet, co si lidi o mě pomyslí. Stalo se mi například, že jsem byla na večírku a nějaký muž tam měl na košili červenou skvrnu, tak jsem k němu přišla a vychrstla jsem na něj moje bílé víno. Vůbec jsem ho nevarovala, nic, prostě jsem to udělala. Nechápavě se na mě podíval a já mu říkám: „Skvrna od červeného vína se přece čistí bílým vínem."

Zuzana Norisová

Pestrý chaos

Zuzana Norisová se fanouškům vtiskla do paměti také jako dívka s osobitým stylem. Její posedlostí jsou výrazné barvy: "Mám strašně moc práce, takže se musím nabíjet barvami. Barvy jsou moje závislost," vysvětluje. Své netradiční kombinace, stejně jako mnoho jiných hereček, vytváří mixováním oblečení z butiků a objevů ze secondhandů. "Moje modely jsou opravdu neobvyklé. Já totiž na sebe hodím, co dům dá." S módou ostatně bude mít co do činění i v již dokončeném seriálu Dokonalý svět televize Nova.

Její život je prý stejně barvitý jako její šatník: "Je hodně pestrý," tvrdí. "Možná by se mnoha lidem zdál chaotický. Mám problém s časem. Neumím s ním hospodařit, a tak často nestíhám. Jsem kliďas, ale když se dostanu do presu a začnu se ve všem utápět, dokážu být i nepříjemná. Žiju naplno, snažím se všechno si užít."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky