Léto se pomalu a nezadržitelně blíží, a tak se nejen běžní lidé, ale také celebrity pomalu začínají chystat na dovolené a další prázdninové aktivity. Zatímco někteří letos zvolili exotiku, pro Zuzanu Bubílkovou to neplatí. 

Rodinné povinnosti ji totiž letos budou držet doma v Česku. “Já musím pečovat o nemohoucí rodiče, takže někam vycestovat nebudu moct. Chodí k nim sice domácí péče, ale ta se zastaví třikrát denně, takže s nákupy jim stejně musím pomoci já,” vysvětlila pro Kafe.cz moderátorka. 

S rodiči, kteří jsou na svůj věk neuvěřitelně vitální, se ale rozhodně nenudí. Zatímco její maminka, která je bývalá učitelka klavíru, se na stará kolena naučila používat počítač, její tatínek se zase věnuje třídění rodinných fotografií. 

Její rodiče jsou velmi aktivní

“K narozeninám si k počítači přála skener, aby mohla na úřad posílat doklady kvůli důchodu a skutečně se s ním naučila. Denně také maminka vaří a pak mi telefonuje a hlásí, jak dědkovi chutnalo,” prozradila sympatická moderátorka pro Kafe.cz.

Úplně bez odpočinku ale přece jen nebude. “Rodiče vydrží sami třeba tři dny. Takže to vidím tak, že budu moct jet na výlet a určitě se budu chodit koupat a plavat. Docela se na to těším, protože teď jsem neměla moc času budovat kondici, kterou jsem dřív měla,” přiznala Zuzana Bubílková. 

V poslední době totiž neměla populární glosátorka politického života zrovna klidné období. Pracovní projekty ji velmi zaměstnávaly, a tak se občas musela skutečně docela ohánět.

“Jezdím kolikrát domů posledním metrem, skutečně jsem se moc nezastavila. Běhat jsem včera například musela jít o půlnoci,” překvapila moderátorka, která je přece jen již dáma v letech. 

“Psi na mě koukali, jako kdybych se úplně zbláznila. Běhám po cyklostezce blízko hlavní ulice, takže je tam docela bezpečno. Potkám jedině pejskaře, se kterými se pozdravíme, a to je tak všechno. Do lesa nebo postranní uličky bych ale určitě nešla,” řekla pro Kafe.cz se smíchem. 

Čas letního odpočinku ale možná využije nejen k relaxaci, ale také přípravě nového projektu. “Hodně často mi lidé říkají, že bych si měla založit kanál na Youtube, kde bych mohla glosovat politické dění. Možná, že v létě se na to podívám. Přece jen už na internetu nejsou jen puberťáci, tak by to někoho mohlo zajímat. A blíží se volby, takže bude určitě ještě veselo,” vysvětlila Zuzana Bubílková s úsměvem. 

Zuzana Bubílková se posilovny nebojí

Oblíbená publicistka je pověstná svým obrovským elánem a životní energií, kterou by jí mohly mladší ročníky často jen závidět.

Ve svých jednasedmdesáti letech si udržuje výbornou figuru a pravidelně sportuje. Kromě běhu ráda plave a dokonce čas od času navštěvuje také posilovnu. 

Na sociálních sítích je pověstná specifickým stylem humoru, kdy se nebojí udělat si legraci nejen ze sebe, ale také dalších známých osobností. Někteří jí občas vyčítají, že je její humor lehce za hranou, rozhodně ale má svou specifickou cílovou skupinu. 

Související články