Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zuzana Belohorcová se za zákroky nestydí: Co všechno si nechala vylepšit?

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zdroj: Profimedia
Zuzana Belohorcová

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová se vrátila na pár dnů do své rodné země. Půvabná blondýnka žila několik let v Americe, před nedávnem přesídlila i s rodinkou do slunného Tenerife. Na Slovensko to má tak značně blíže, a proto neváhala a jela se nechat do svých oblíbených estetických klinik zkrášlit. 

Estetické zákroky nezapírá

Zuzana i pár let po čtyřicítce vypadá naprosto perfektně, netají se tím, že si dopřává různé estetické zákroky. Během dvoutýdenní dovolené na Slovensku stihla rovnou tři. Díky tomu, že své tělo dlouhá léta vystavuje slunečním paprskům, potřebovala ošetření kůže. Odstranění pigmentových skvrn byl ovšem jen začátek, dále si nechala již tradičně upravit tvář pomocí botoxu. „Vždy, když se zastavím v Bratislavě, nevynechám návštěvu kliniky, kde mi paní doktorka dopíchne, kde je potřeba. Po mojí milované mamince jsem zdědila takzvané kuřácké vrásky v oblasti nad horním rtem. Takže když se dá, proč tomu nepomoci,“ svěřila se fanouškům na sociálních sítích. 

Milovnice zkrášlování 

Botox nebyl to jediné, co dopřála svému obličeji. Podstoupila i úpravu a doplnění vytetovaného obočí. V minulosti si Zuzana nechala v České republice zvětšit prsa, počkala ovšem až po narození obou dětí Salmy a Nevia. Půvabná moderátorka má za sebou už i operaci očních víček. Všechny zákroky jsou jen z její hlavy, manžel Vlasta ji nikdy do ničeho netlačil. „Vlasta mě nikdy do operace tohoto druhu nenutil. Je to jen mé rozhodnutí, ve kterém mě podpořil,“ dodala pro iDNES.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky