Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Lopez: Nemá dokonalou postavu, ale ví, co jí sluší a umí to nosit

Jennifer Lopez má úžasný módní vkus!
Jennifer Lopez má úžasný módní vkus!
Zdroj: Profimedia
Jennifer Lopez má úžasný módní vkus!

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (50) je ikonou už téměř třicet let. Je výjimečná v tom, že ji obdivují muži i ženy. Pro její nestárnoucí vzhled, sexy křivky, pro hity, které nazpívala, klipy, které natočila... 

Víra v lásku

Zpěvačka je ženami obdivována, muži milována. Svědčí o tom tři manželství a páté zásnuby. Jako první její srdce dobyl obyčejný číšník Ojani Nou, ale už po roce se začaly naplno projevovat rozdíly a dospěli k rozvodu. V době, kdy se začínala coby zpěvačka prosazovat, jí učaroval tanečník doprovázející ji na koncertech Chris Jud, ale láska skončila už po devíti měsících. S několika zářezy ve světě filmu i hudby ji ulovil herec Ben Affleck. Pár se stačil i zasnoubit. Něco se ale zvrtlo a k oltáři spolu nedošli.

Marc Anthony dokázal to, o čem si jeho předchůdci mohli nechat jenom zdát. Po tříletém manželství pár v roce 2007 oznámil, že čeká dvojčata. Krátce po narození je ale začaly provázet kolize, nevěry a podezření z přeběhnutí ke scientologické církvi. Rozvod na sebe nenechal dlouho čekat. Dalším v řadě byl o pár let mladší Casper Smart. Pět let žhavé lásky ale nemělo jasný cíl a otěže na počátku roku 2018 převzal bývalý hráč baseballu Alex Rodriguez, který letos v březnu před zpěvačku poklekl a obřím diamantovým prstenem zpečetil jejich lásku. 

Stylová

Na počátku své kariéry sázela Jennifer hlavně na hluboké výstřihy, exotické vzory a zlaté zdobení. Byla mladá a měla možná za to, že nedostatek prostoru pro mužskou fantazii jí zajistí více slávy. Postupem času ale dospěla. I když se vizáže sexbomby nevzdala, dokázala svůj styl vyladit k dokonalosti a prvoplánovou módu zabalit do luxusu a soudnosti. Ani s pěti křížky na krku se nevyhýbá výrazným barvám, vzorům, všem délkám od minišortek po šaty ke kotníkům, výstřihům a experimentům jako jsou džínové kozačky nad kolena, kožený overal nebo záplava třpytek a flitrů.

Pohrávat s módou si může i díky pevné a vysoustružené postavě, na které zapracovala teprve nedávno. Dala tak lekci svým vrstevnicím, které pod oversize střihy skrývají tukové zásoby. Pravidelný dril v posilovně se Jennifer stokrát vrátil a dnes si může dovolit téměř cokoliv. Legíny s tričkem do pasu by na padesátnici vypadaly nedůstojně, ale zpěvačka se nemusí takových faux-pas bát.

Necitlivá

Jennifer Lopez je často pod palbou kritiky ze dvou důvodů. První je podezření, že napodobuje písně a chytlavé melodie svých kolegů. Už mnohokrát dospěly spory k soudu a v drtivé většině z nich odcházela zpěvačka jako poražená. I když by byla na obviněních špetka pravdy, Jennifer dokáže písničky obléknout do nového kabátku a díky žhavým klipům se snadno zapomene na to, že melodie už je stokrát ohraná. Druhý černý puntík má za módní styl, který se nebojí kožešin. Ve svých kolekcích s nimi pracuje pravidelně a i ona sama je jejich hrdou nositelkou. Bez problémů se objeví na červeném koberci v šatech z tulení kůže a při přímé konfrontaci, kdy ji moderátor pořadu o celebritách pustil video mučených zvířat, jen nezúčastněně pokrčila rameny.

K nezaplacení

Fotbalista David Beckaham si nechal nohy pojistit na 1,5 miliardy korun a hlasivky Bruce Springsteena mají hodnotu 132,5 milionu korun. Ani Jennifer Lopez není pozadu a svůj ikonický zadek, kterému dala v posledních letech díky drilu v posilovně po boku svého snoubence Alexe Rodrigueze tvar a už ho nezdobí celulitida připomínající měsíční krajinu, má hodnotu neuvěřitelných 7 miliard korun. Na "předraženou" Mariah Carey, která si nohy označované jako nejkrásnější na celém světě, nechala ocenit na závratných 22 miliard korun, ale nemá.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Zdroj: Profimedia

Ikona

Jennifer Lopez moc dobře ví, jakou sílu má její jméno. Pravidelně se objevuje v žebříčku nejkrásnějších, nejúspěšnějších a nejbohatších celebrit. Zatímco Paul McCartney je zapřísáhlým vegetariánem, odmítá jezdit v automobilech s koženým polstrováním a na koncertech nesmí být ani jeden stánek s párky v rohlíku, zpěvačka se vydala jiným směrem a upřednostňuje luxus, o kterém si mohou obyčejní smrtelníci nechat zdát. Při svých návštěvách vyžaduje jen bílý nábytek, dostatečné množství čerstvých jahod a vozí s sebou padesátičlenný doprovod, který jí musí zajistit maximální pohodlí. Už několikrát se dokonce stalo, že nenašla ve městě, kde byla hostem, vhodný hotel, a tak se ubytovala jinde (ať ve městě nebo zemi) a každý den létala soukromým vrtulníkem. Jennifer Lopez umí peníze vydělat a náležitě si je užít!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky