Víra v lásku

Zpěvačka je ženami obdivována, muži milována. Svědčí o tom tři manželství a páté zásnuby. Jako první její srdce dobyl obyčejný číšník Ojani Nou, ale už po roce se začaly naplno projevovat rozdíly a dospěli k rozvodu. V době, kdy se začínala coby zpěvačka prosazovat, jí učaroval tanečník doprovázející ji na koncertech Chris Jud, ale láska skončila už po devíti měsících. S několika zářezy ve světě filmu i hudby ji ulovil herec Ben Affleck. Pár se stačil i zasnoubit. Něco se ale zvrtlo a k oltáři spolu nedošli.

Marc Anthony dokázal to, o čem si jeho předchůdci mohli nechat jenom zdát. Po tříletém manželství pár v roce 2007 oznámil, že čeká dvojčata. Krátce po narození je ale začaly provázet kolize, nevěry a podezření z přeběhnutí ke scientologické církvi. Rozvod na sebe nenechal dlouho čekat. Dalším v řadě byl o pár let mladší Casper Smart. Pět let žhavé lásky ale nemělo jasný cíl a otěže na počátku roku 2018 převzal bývalý hráč baseballu Alex Rodriguez, který letos v březnu před zpěvačku poklekl a obřím diamantovým prstenem zpečetil jejich lásku.

Stylová

Na počátku své kariéry sázela Jennifer hlavně na hluboké výstřihy, exotické vzory a zlaté zdobení. Byla mladá a měla možná za to, že nedostatek prostoru pro mužskou fantazii jí zajistí více slávy. Postupem času ale dospěla. I když se vizáže sexbomby nevzdala, dokázala svůj styl vyladit k dokonalosti a prvoplánovou módu zabalit do luxusu a soudnosti. Ani s pěti křížky na krku se nevyhýbá výrazným barvám, vzorům, všem délkám od minišortek po šaty ke kotníkům, výstřihům a experimentům jako jsou džínové kozačky nad kolena, kožený overal nebo záplava třpytek a flitrů.

Pohrávat s módou si může i díky pevné a vysoustružené postavě, na které zapracovala teprve nedávno. Dala tak lekci svým vrstevnicím, které pod oversize střihy skrývají tukové zásoby. Pravidelný dril v posilovně se Jennifer stokrát vrátil a dnes si může dovolit téměř cokoliv. Legíny s tričkem do pasu by na padesátnici vypadaly nedůstojně, ale zpěvačka se nemusí takových faux-pas bát.

Necitlivá

Jennifer Lopez je často pod palbou kritiky ze dvou důvodů. První je podezření, že napodobuje písně a chytlavé melodie svých kolegů. Už mnohokrát dospěly spory k soudu a v drtivé většině z nich odcházela zpěvačka jako poražená. I když by byla na obviněních špetka pravdy, Jennifer dokáže písničky obléknout do nového kabátku a díky žhavým klipům se snadno zapomene na to, že melodie už je stokrát ohraná. Druhý černý puntík má za módní styl, který se nebojí kožešin. Ve svých kolekcích s nimi pracuje pravidelně a i ona sama je jejich hrdou nositelkou. Bez problémů se objeví na červeném koberci v šatech z tulení kůže a při přímé konfrontaci, kdy ji moderátor pořadu o celebritách pustil video mučených zvířat, jen nezúčastněně pokrčila rameny.

K nezaplacení

Fotbalista David Beckaham si nechal nohy pojistit na 1,5 miliardy korun a hlasivky Bruce Springsteena mají hodnotu 132,5 milionu korun. Ani Jennifer Lopez není pozadu a svůj ikonický zadek, kterému dala v posledních letech díky drilu v posilovně po boku svého snoubence Alexe Rodrigueze tvar a už ho nezdobí celulitida připomínající měsíční krajinu, má hodnotu neuvěřitelných 7 miliard korun. Na "předraženou" Mariah Carey, která si nohy označované jako nejkrásnější na celém světě, nechala ocenit na závratných 22 miliard korun, ale nemá.

Ikona

Jennifer Lopez moc dobře ví, jakou sílu má její jméno. Pravidelně se objevuje v žebříčku nejkrásnějších, nejúspěšnějších a nejbohatších celebrit. Zatímco Paul McCartney je zapřísáhlým vegetariánem, odmítá jezdit v automobilech s koženým polstrováním a na koncertech nesmí být ani jeden stánek s párky v rohlíku, zpěvačka se vydala jiným směrem a upřednostňuje luxus, o kterém si mohou obyčejní smrtelníci nechat zdát. Při svých návštěvách vyžaduje jen bílý nábytek, dostatečné množství čerstvých jahod a vozí s sebou padesátičlenný doprovod, který jí musí zajistit maximální pohodlí. Už několikrát se dokonce stalo, že nenašla ve městě, kde byla hostem, vhodný hotel, a tak se ubytovala jinde (ať ve městě nebo zemi) a každý den létala soukromým vrtulníkem. Jennifer Lopez umí peníze vydělat a náležitě si je užít!