Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těhotná Zorka Hejdová: Pronásledují ji noční můry kvůli nenarozenému dítěti

Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
Zdroj: Profimedia
Zorka Hejdová

Zorka Hejdová se už každým dnem dočká porodu svého prvního potomka a na novou roli se velice těší. Moderátorce se ale zdají prapodivné sny, se kterými se svěřila sledujícím na Instagramu.

Zorka Hejdová se svým manželem Mírou Hejdou loni na podzim oznámila šťastnou novinku. „Máme jedno malé/velké tajemství. I když... měli jsme. Čekáme miminko. A nesmírně se těšíme,“ pochlubila se moderátorka svým těhotenstvím na Instagramu. 

„Dnes naše přátele obletí novina, my totiž se Zorkou budeme rodina,“ radoval se Hejda.

„Je to krásná zpráva, a přišla dokonce v ideální čas. Chtěli jsme kvůli tomu trochu zvolnit náš pracovní režim a tahle složitá doba tomu dost nahrává. Alespoň máme více prostoru si to užít,“ řekl tehdy moderátor pro iDNES.cz. 

Hejdová jde do finále, každým dnem porodí svého prvního potomka

Zorka Hejdová před dvěma týdny sdílela fotku s pořádným pupíkem a v popisku prozradila, že ji čekají poslední dny těhotenství.

„Dnešním dnem vítám devátý měsíc,“ napsala budoucí maminka na Instagram. Pohlaví dítěte ale na rozdíl od jiných celebrit moderátorka ani její manžel zatím neodtajnili.

Jelikož se termín porodu kvapem blíží, Hejdovou začínají popadat první záchvaty paniky, jak zvládne péči o miminko, a promítá se jí to ve snech!

Budoucí maminka má živé noční můry

„Na dnešek se mi zdály dva sny. V prvním jsem si vyrazila do Prahy do kina a až v půlce filmu mi došlo, že je miminko doma samo, jelikož jsem ho tam nechala! Druhý byl dost podobný, co to znamená?“ sdílela Zorka Hejdová zprávu, kterou poslala své kamarádce Katce Říhové.

„Že už začínáš být úzkostlivá matka,“ odpověděla Hejdové na její netradiční dotaz její moderátorská kolegyně. 

„Vlastně nevím, co je na tom snu větší sci-fi. Zapomenuté dítě, nebo to, že jsem v kině?“ smála se Hejdová, která se mateřských povinností už evidentně nemůže dočkat. Držíme palce a přejeme budoucí mamince hlavně mnoho zdraví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky