Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zorka Hejdová porodila: Popsala nádhernými slovy porod i vztah k manželovi

Míra a Zorka Hejdovi
Míra a Zorka Hejdovi
Zdroj: Profimedia
Míra a Zorka Hejdovi

Zorka Hejdová porodila, a stala se poprvé maminkou. Moderátorka i její manžel se pochlubili snímky z porodnice a prozradili jméno svého chlapečka. Stejný den se přírůstkem do rodiny pochlubil také herec Jakub Štáfek.

Zorka Hejdová se společně s dalšími celebritami svezla na vlně korona babyboomu a s manželem Mírou Hejdou založila rodinu.

„Je to krásná zpráva, a přišla dokonce v ideální čas. Chtěli jsme kvůli tomu trochu zvolnit náš pracovní režim a tahle složitá doba tomu dost nahrává. Alespoň máme více prostoru si to užít,“ řekl moderátor po odhalení šťastné novinky v rozhovoru pro iDnes.cz.

Devět měsíců uběhlo jako voda, a ve čtvrtek se manželé dočkali syna Nikolase.

Míra Hejda je dojatý, roli otce si naplno užívá

„Jsme rodina. Bezpochyby jeden z nejsilnějších životních zážitků, který se nedá dost přesně popsat a přitom je v hlavě i v srdci tak silně zapsán. Narodil se náš chlapeček. Jmenuje se Nikolas a milujeme ho už teď. Být u porodu byla pro mě zcela samozřejmá věc, ale až teď přesně chápu důležitost. Tenhle příběh i samotné pouto se totiž píší daleko dříve, než toho malého božánka poprvé spatříte. Ten okamžik štěstí a radosti, kdy jde ven, je úžasný. Ale to, jak silně vnímáte svoji ženu, její odhodlání a nekonečnou sílu v daném okamžiku, je teprve ten báječný pocit. Tady jsem ucítil, že jsme rodina,“ napsal na sociální síti Míra Hejda dojemné vyznání své manželce.

Na Instagramu se pak fotkou z porodnice pochlubila i sama Zorka Hejdová.

Hejdová poděkovala manželovi, asistoval jí u porodu

„Tak jsi na světě, chlapečku náš! Dali jsme ti jméno Nikolas. Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět... a i když to byly krásné představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasný ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňují,“ rozplývala se Zorka Hejdová.

Moderátorka také poděkovala svému manželovi, který byl celou dobu u porodu přítomný. „A tobě, Míro, děkuju za našeho nádherného syna a za to, jakou oporou jsi mi byl po celou dobu, v každém okamžiku porodu. Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko... Miluju tě!“ napsala moderátorka na Instagram.

Novopečeným rodičům gratulujeme a přejeme mnoho zdraví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky