Hvězdný pár Zorka a Míra Hejdovi se na svých sociálních sítích podělil se svými fanoušky a přáteli o nádhernou zprávu. Budou z nich totiž rodiče. „Máme jedno malé/velké tajemství. I když… měli jsme. Čekáme miminko. A nesmírně se těšíme!” napsala na svůj Instagram moderátorka Zorka Hejdová a k příspěvku připojila několik společných fotografií s manželem Mírou, který hladí její těhotenské bříško. „Dnes naše přátele obletí novina, my totiž se Zorkou budeme rodina,” napsal zase na svůj účet Míra.

Jejich příspěvky začaly velmi rychle doplňovat gratulace od fanoušků i z řad slavných osobností. „To je tak krásné, moc gratuluji. Nádherná fotka, moc vám to spolu sluší,” napsala modelka Andrea Verešová pod příspěvek. „No teda Zorinko, vítej v partě. Obrovská gratulace, moc se opatrujte, lásky naše,” přidala se Veronika Kašáková, která sama zanedlouho očekává příchod svého miminka na svět.

Čeká je nová životní kapitola

Manželé jsou nadšeni a podle nich těhotenství přišlo v ten nejlepší možný čas. „Je to krásná zpráva a přišla dokonce v ideální čas. Chtěli jsme kvůli tomu trochu zvolnit náš pracovní režim a tahle složitá doba tomu dost nahrává. Alespoň máme více prostoru si to užít,” nechal se Míra Hejda slyšet pro iDNES.cz

„Nejvtipnější je teď obava žen, zda bude z nové šatny pokojíček. Dámy, nebojte se. Šatna zůstane,” řekl ještě se smíchem moderátor.

Zorka Hejdová a Míra Hejda patří k jedné z nejpopulárnějších dvojic českého šoubyznysu, vzali se před sedmi lety. Jedenáct let společně uváděli pořad Snídaně s Novou, letos v létě oznámili, že v televizi končí.