Původně to vypadalo, že v následujících týdnech se manželé Hejdovi příliš vídat nebudou. Jak často bude moci moderátor Míra z natáčení Big Brothera přijíždět zpět do Čech, bylo totiž nejdříve nejasné.

“Nebude to ale tak, že bychom byli někde všichni celou dobu. Natáčet se bude v Bulharsku, konkrétně v Sofii, a tam za ním budeme se synem pravidelně létat. Ještě přesně nevíme, jak to bude, ale minimálně na začátku tam Míra bude určitě celou dobu a později možná bude čas od času dojíždět,” popsala před časem Zorka Hejdová, se kterou nedávno celá rodina odcestovala na Kanárské ostrovy, kde moderovala show Love Island.

Vánoce rodinu opět spojí

Přestože chvíli hrozilo, že Vánoce letos oslaví každý zvlášť, nakonec mohou být v klidu. Míra se totiž ve sváteční večer shledá se svými blízkými. “Míra se sem tam z Bulharska vrací, tak na přípravy sama nejsem. Strávíme spolu Vánoce,” potvrdila radostně moderátorka.

“Bude to takové hektické, protože on přímo na Štědrý den přiletí večer z Bulharska, takže ještě plánujeme, jak to uděláme, jestli ho vyzvedneme na letišti a pak bude doma večeře nebo přijede sám. Plánujeme ještě přesné obrysy, ale důležité je, že bude s námi doma a to je pro nás klíčové,” sdělila pro redakci Kafe.cz šťastná Zorka Hejdová.

Momentálně maminka malého Nikolase pracuje na tom, aby byl jejich domov připravený na opravdovou vánoční atmosféru. “Výzdoba je částečně z loňska, ale nějaké radosti jsem si koupila i letos. Možná by to chtělo ještě nějaká světýlka, aby se to dotáhlo, ale já si to chci hlavně užít a nestresovat se. Chystáme to všechno tak nějak na pohodu,” vysvětlila pro Kafe.cz.

Samotný Štědrý den si moderátorka rovněž přeje prožít pokud možno klidně a v pohodlí. Tomu proto přizpůsobuje i svůj vánoční outfit. “Na štědrý den jezdíme po rodinách a protože mám ráda svátky pohodlně, jako outfit si většinou beru třeba šaty s nějakými jemnými flitry, nějaké ty mašle a tak. Určitě si na tom ale doma dáváme záležet,” prozradila Zorka Hejdová pro Kafe.cz během přestavení nové kolekce šperků Antipearle Pearl Pierce.

Sympatická moderátorská dvojice se dala dohromady v rozhlasové stanici Kiss, kam původně Zorka nastoupila na brigádu jako hosteska. Po čase spolu začali moderovat Snídani s Novou, kde ji také v přímém přenosu požádal její tehdejší přítel Míra Hejda o ruku. Ta jeho nabídku přijala. Sedm let po svatbě se dvojici narodil syn Nikolas.

Související články