Zatímco řada žen v showbyznysu si potrpí na velké množství kosmetických produktů a zkrášlovacích procedur, Zorka Hejdová není jednou z nich. Raději si své pečující zvyklosti udržuje co nejméně komplikované a tento systém jí vyhovuje již roky.

Já mám jednoduchou rutinu. Používám v podstatě jen jednu značku a od té mám celou péči o sebe nastavenou. Ráno vstanu a umyju si obličej studenou vodou, to je pro mě takový základ na probuzení dne,” prozradila s úsměvem pro redakci Kafe.cz.

V kosmetice se nevyžívám

“Potom používám vlastně hlavně sérum, denní krém a v make upu jsem také docela minimalista, mám takovou svoji rutinu. Když jdu třeba na nějakou akci, kam se líčím sama, tak třeba nahodím nějakou linku a trošičku přitvrdím, ale nejsem ten typ ženy, co by měl doma patnáct lahviček na ráno a dvacet na večer. Úplně se v tom nevyžívám. Péči chci co nejjednodušší,” vysvětlila svůj přístup ke kosmetice Zorka Hejdová.

Za velmi důležité považuje moderátorka také to, vyhýbat se kosmetickým zlozvykům. Jedním z nejhorších nešvarů, ze kterého nejen kosmetičkám vstávají hrůzou vlasy na hlavě, je rozhodně jít do postele a neodlíčit se před tím. Na to si ale sympatická plavovláska dává pozor.

“Zvládám se vždycky odlíčit. To byla spíš taková ta mladší léta, kdy se člověk vrátil z diskotéky a nechtěl už nic. Ale říkám si, že kdybych měla něco vzkázat svému mladšímu já, bylo by to ''vždycky se odličuj'', protože jednou, asi dva roky zpátky, jsem se večer neodlíčila a ta pleť už to nezvládla. Ráno jsem se probudila úplně osypaná a od té doby to nikdy neriskuji a i kdybych se vrátila z mejdanu ve čtyři ráno, vždycky se odlíčím,” představila Zorka Hejdová svou radu pro všechny své fanoušky.

Vybírám si šperky s příběhem

Redakce Kafe.cz Zorku Hejdovou potkala na představení nové kolekce šperků Antipearle Pearl Peace. Přirozeně se tak nabízí otázka, jaký vztah má ke šperkům ona sama. “Jako téměř každá žena mám ke šperkům kladný vztah. Ale jsem takový minimalista, já důkladně vybírám šperky s příběhem a snažím se, aby se mi líbil nejen teď, ale třeba i za pár let. Každý z nich je pro mě důležitý,” popsala svůj přístup ke krášlení.

Talentovaná Zorka Hejdová se ke své profesi dostala vlastně náhodou. Jako mladá se po střední škole vydala na brigádu do rádia Kiss, kde měla původně pracovat jako hosteska. Postupně si ale jejího talentu všimlo vedení, a tak dostala nabídku, aby si vyzkoušela také moderátorský post. Této možnosti řekla “ano”, což jí velmi zásadně změnilo život. Kromě toho ve studiu potkala také svého budoucího manžela, moderátora Míru Hejdu.

Související články