Úspěšný seriál ZOO již za pár měsíců nadobro opustí televizní obrazovky. Programové oddělení TV Prima rozhodlo, že je čase projekt ukončit a posunout se jiným směrem.

Fanoušci Slunečné ani ZOO se ovšem zatím nemusí bát, že by neměli večer na co koukat, po létě se totiž ihned začne natáčet nový seriál, který nahradí tyto předchozí.

„Hned po prázdninách se začíná natáčet nová seriálová pecka,“ prozradil dobře informovaný zdroj z TV Prima webu Extra.

Na bližší informace si ale diváci budou muset ještě chvilku počkat, zatím se vše drží v naprosté tajnosti.

„Je na to přísné embargo, sdělí nám to až časem. Ale rozhodně se nebude riskovat a bude to ve stylu ZOO nebo Slunečné, žádné další experimenty typu Eliška a Damián,“ vysvětlil člověk ze štábu ZOO, který bude pracovat i na novém projektu.

Sama TV Prima se zatím odmítla k připravovanému seriálu vyjadřovat. „Diváky budeme o všech chystaných novinkách včas informovat,“ sdělil extra.cz PR koordinátor Josef Ducký.

Jedinou jistou zprávou zatím je, že Eva Burešová již nebude hlavní hvězdou, jako tomu bylo doposud.

Dvojnásobná maminka se totiž chce nyní věnovat převážně své hudební kariéře a časově by bylo náročné skloubit natáčení a domluvená vystoupení.

„A v dalších projektech taky nebude. Stěží může být hlavní hvězdou, jelikož v září, kdy se startuje, se bude ještě věnovat své hudební kariéře, do toho nového seriálu má podle toho, co prosáklo z produkce, naskočit až někdy v průběhu času,“ tvrdí zdroj z okolí herečky.

Narychlo se musely přepisovat scény

Zatím to tedy vypadá, že tvůrci dají Burešové prostor pro její koncertování a po čase ji přidají do dějové linky jako jednu z vedlejších postav.

Evička by se již delší dobu moc chtěla prosadit na hudebním poli a to i v zahraničí. Právě proto si seriálová hvězda rozhodla od rolí dát na chvilku pauzu a naplno se věnovat hudbě.

Kvůli přání Burešové prý museli dokonce scenáristé výrazně přepsat děj seriálu ZOO. „Seriál dotáčíme fakt až v červnu, už teď se ale točí finální scény Evy Burešové. Nyní k nim dochází proto, že Eva o to už dávno poprosila produkci s tím, že před létem už se chce naplno věnovat své hudební kariéře. Teď se navíc narychlo musí přepisovat i scény související s Pavlou Tomicovou, je to dvojitý zásah do práce celé produkce,“ objasnil pro zmíněný deník zdroj ze štábu.

„Eva Burešová má nasmlouvané koncerty, tak aby mohla skončit v dřívějším termínu, děláme její scény do finálních dílů už teď. To by nevadilo, víme to dávno, počítalo se s tím. Ale když se teď navíc urychleně zásadně mění scénáře kvůli konci Pavly Tomicové, tak už to začíná být komplikace,“ doplnil další kolega z týmu.

Zatímco zpěvačka a herečka z projektu utíká kvůli jiné práci, Pavla Tomicová se na natáčení z neznámých důvodů opakovaně nedostavila, což byla pro štáb samozřejmě obrovská komplikace. Ani této oblíbené herečky se proto s největší jistotou v novém seriálu nedočkáme.