Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Známe hit letošního léta!

Známe hit letošního léta!
Známe hit letošního léta!
Zdroj: Universal Music

Pět osobností, pět hudebních stylů, pět různých hlasů, pět hudebních hvězd – to všechno (a mnohem víc) je novinkový hudební projekt, který vznikal za naprostého utajení několik měsíců.

Mick Jagger z Rolling Stones, Dave Stewart z Eurythmics, nejmladší syn legendárního Bobba Marleyho Daman Marley, indický producent a hudební skladatel AR Rahman a zpěvačka Joss Stone – vytvořili jedinečné seskupení, které spatřilo světlo světa pod názvem Super Heavy.

S ohledem na přece jen odlišnější hudební prezentaci by zřejmě nikoho nenapadlo výše jmenované jakkoliv přiřazovat k sobě, stalo se. Vznikla skupina, která má velký předpoklad k úspěšnosti (doufejme, že letité), a dle prvních zpráv z amerických hudebních médií rozhodně nezapadne v propadlišti dějin.

Zatímco napříč světem se na televizních obrazovkách stále hledají nové a především pak „zázračné“ nové showbyznysové hvězdy, Super Heavy má obrovskou devizu už jen ve svém složení. Všichni členové mají dnes své nezastupitelné místo a postavení nejen v branži, ale i u svých obdivovatelů. No a když si hypoteticky sečtete pět fanouškovských základen těchto pěti hudebních osobností, co si budeme nalhávat, i v dnešní době, kdy písničkový byznys už ani omylem není tím, co býval, Super Heavy mají de facto vyhráno. Nebo si myslíte, že ne? Uvidíme. Tedy lépe řečeno uslyšíme, a to už příští týden, kdy by se měl v premiéře na našich rozhlasových stanicích rozeznít jejich Výrobce zázraků, neboli Miracle Worker. Tento pohodový pilotní singl, jenž se podle amerických hudebních kritiků měl stát hitem letošního léta, je zároveň malou vlaštovkou oznamující „přílet“ něčeho mnohem většího. Tím bude debutové album této pětice hvězd, které hodlají vydat na začátku letošního podzimu.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky