Zlaté glóby, filmové premiéry...

Zlaté glóby, filmové premiéry, večírky...
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

Myslíte si, že tohle vládne světu slavných? Kdepak! Kralují mu miminka. Jedna celebrita za druhou se teď chlubí svým nedávno narozeným štěstíčkem. A to není zdaleka konec!

Nicole Kidman a její dokonale utajené dítě

Největší poprask způsobila herečka Nicole Kidman (42). Už přes rok ji novináři bombardovali dotazy, kdy dostane její dcera Sunday Rose (2) sourozence. Stačilo, aby si vyšla v těsných šatech, v kterých se rýsovalo bříško, nebo naopak v příliš volném oblečení, rojily se zaručené zprávy, že už je miminko na cestě. Nicole však těhotenství vždy vehementně popírala, i když tvrdila, že po druhém děťátku s manželem Keithem Urbanem (43) moc touží. Teď ale všem vytřela zrak! Se svou dokonalou postavou se postavila před novináře a sdělila jim, že od 28. prosince je jejich rodina větší o dcerku Faith Margaret.

  • Jak je to možné? Dítě porodila náhradní matka. Tuto cestu k vytouženému dítěti manželé zvolili patrně proto, že Nicole vždy měla problémy s početím a ve dvaačtyřiceti si na další těhotenství a porod prostě netroufla.

Nicole Kidman

Benjamin jim vrátil radost

Stejně vytouženým miminkem je i Benjamin Travolta, který se narodil už loni v listopadu. Aby ne! Rodiče Kelly Preston (48) a John Travolta (56) už nejsou nejmladší, ale především jim Benjamin pomůže překonat bolest ze smrti prvorozeného syna Jeta, který zemřel v pouhých šestnácti letech v lednu 2009. „Ben dal naší rodině nový smysl a účel,“ řekli časopisu People hrdí rodiče, kteří se rozkošným klučinou pochlubili na oficiální fotografii.

John Travolta

Elton John: Pyšný tátamáma!

Také britský zpěvák Elton John (63) a jeho partner David Furnish (48) se v těchto dnech pochlubili synkem, který se narodil 24. prosince. Slavnému homosexuálnímu páru dítě porodila v Los Angeles náhradní matka. Kdo je jeho pravý biologický tatínek, však nikdo neví. Podle vyjádření Eltona Johna sperma k oplodnění poskytli oba.

  • Kdo při početí uspěl, ani jeden z novopečených tatínků neřeší. A synek dostal pro jistotu jméno po obou – Zachary Jackson Levon Furnish-John.

Elton John

Babyboom nekončí

To ale zdaleka není všechno! V radostném očekávání je v současné době řada dalších slavných maminek! Je otázkou dnů, kdy porodí španělská hvězda Penélope Cruz (36) – otcem dítěte je neméně slavný španělský herec Javier Bardem (41). Na rozsypání je i partnerka herce Owena Wilsona (42) Jade. Těhotné pak jsou také herečky Marion Cotillard (35) a Natalie Portman (29) a zpěvačka Pink (31). Velmi očekávaným miminkem bezesporu bude i čtvrté dítě Victorie (36) a Davida Beckhamových (35), které se má narodit v létě.

Tip KAFE.cz navíc

Módní "přehlídka" celebrit na předávání Zlatých glóbů (viz fotogalerie nahoře) s komentářem naší módní redaktorky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky