Zlata Adamovská zažila veliké zklamání v lásce. Její manžel Radek John totiž dlouhé roky žil dvojím životem a se svou milenkou dokonce počal dceru. Když se herečka o nevěře dozvěděla, ihned podala žádost o rozvod.

Adamovská po rozpadu manželství nezůstala dlouho sama. S Petrem Štěpánkem se herečka znala přes třicet let, jiskra mezi nimi ale přeskočila až na natáčení oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Netrvalo dlouho a zamilované hrdličky si řekli své ano. Od svatby uběhlo téměř osm let a vztah herecké dvojice jen vzkvétá. Když onemocněla matka Zlaty Adamovské, Štěpánek s ní pravidelně docházel do nemocnice a své ženě v těžké chvilce dokázal, že jí skutečně bude vždy ve všem oporou.

Adamovská si nastěhovala maminku domů, na Vánoce bude plný barák příbuzných

Maminka Zlaty Adamovské začala mít vážné zdravotní problémy zhruba před čtyřmi roky. Herečka se proto se Petrem Štěpánkem rozhodla, že si ji raději nastěhují do pražského domu, kde o ni starostlivě pečují.

Před důchodem se matka Adamovské živila jako prodavačka a později pracovala jako úřednice v kanceláři.

"Mám dvě dospělé děti, dcera má už dvě malé děti, takže já mám dvě vnoučátka. Navíc mám starou maminku, která u mě bydlí a starám se o ni, takže nás je poměrně hodně. Ještě syn se svojí přítelkyní. Tak uvidíme, jestli se k tomu stolu vůbec vejdeme všichni," prozradila herečka Expresu, jak bude trávit vánoční svátky.

Na rodinnou sešlost se prý už hvězda Ordinace velmi těší. "Ráda bych, aby byli všichni u mě, to mi dělá dost dobře," uzavřela.