V nové epizodě talkshow 7 pádů Honzy Dědka se o humorné historky ze svého života podělí Aleš Háma, zpěvačka Dominika Hašková, herečka Barbora Bočková a také manželé Zlata Adamovská a Petr Štěpánek. Právě ti se rozpovídají o tom, jak probíhalo jejich první setkání, kdy měla herečka ze svého budoucího manžela velmi zvláštní dojem.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Bylo to divné

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek jsou spolu už devět let a dohromady je dalo seriálové natáčení. Znají se ale mnohem déle. Už v roce 1981 spolu natočili pohádku O stříbrném a zlatém vajíčku. „Nepamatuju si ji,“ přiznal Petr Štěpánek, kterému skutečně tohle setkání s jeho současnou ženou vypadlo z hlavy. „Představte si, že tu pohádku si Petr opravdu nepamatuje. Takovou kočku dostane pak nakonec do náruče. Skončili jsme spolu u pece. A on si to nepamatuje,“ řekla na oko pobouřeně Zlata Adamovská.

„Musíte si uvědomit, že já jsem v té době točil tak tři pohádky za sezónu. Šel jsem z jedné do druhé. Mladé holky mi pořád dávali, a já neměl čas,“ hájil se Štěpánek, který si v té době krásné Adamovské ani nevšiml. „Bylo to divné, tehdy po mně nevyjel. Když se ocitne mladá herečka v terénu, ty ataky v začátcích prostě jsou. Petr po mně nevyjel, a to mi bylo podezřelé. Ale já jsem v té době měla svého kluka, takže mě to netrápilo. Ale říkala jsem si, jestli není trošku divný,“ smála se Zlata Adamovská.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Aleš Háma vzpomínal na zážitek s prostitutkou

Moderátor a herec Aleš Háma je dnes sice známý hlavně z televizních obrazovek, byly ale časy, kdy si přivydělával v hotelnictví. A právě v té době se mu stal velmi zvláštní zážitek. „Jedno celé léto, v srpnu 1989, jsem dělal portýra v Hotelu Ambassador Zlatá Husa. Bylo mi šestnáct, měl jsem na sobě oblek po bráchovi. Měl jsem první noční směnu, přišla prostitutka s Němcem. Dávali mi dvacet marek, abych je pustil. Ale já jim řekl, že tam nesmí. Ona na mě, kolik bych teda chtěl. A já, že nic nechci, že je to zakázaný. Druhý den jsem dostal od kolegů ceres. No, tak už jsem pak pouštěl: Dobrý den, rád vás vidím, bitte schön. Všechno se člověk naučil,“ smál se při vzpomínce na lekci ze školy života Aleš Háma, který si to léto vydělal nemalé peníze.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Dalšími z hostů byly Dominika Hašková a herečka Barbora Bočková. Dcera Dominika Haška vzpomínala na své dětství, během kterého vyrůstala hned v několika zemích světa. Barbora Bočková zase vyzradila tajemství svých narozenin. Novou epizodu talkshow 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý ve 21:35 na Primě!