Začátky

Žilinská rodačka se narodila 24. února 1976. Je absolventkou bratislavské konzervatoře v oboru operní zpěv a hra na klavír. Ani jednomu se ale nikdy nevěnovala a místo našla ve slovenské televizi. Prošla soutěžním pořadem KENO 10, zprávami o počasí, erotickým pořadem Laskanie, jeho českou mutací Peříčko a reality show Big Brother. K tomu stihla studovat na univerzitě v Nitře, ale nástavbu v Čechách musela kvůli podnikání a starosti o dceru přerušit. Jako žena v domácnosti se za velkou louží cítí nejlépe.

Perfektní

Před deseti lety přivedla Belohorcová v motolské porodnici na svět dceru Salmu. Ve spojení s příjmením otce Vlasty Hájka vzbuzovalo její jméno rozruch. Jméno Salma Hájek je odkazem na slavnou hollywoodskou herečku Salmu Hayek. S velkým pochopením se nesetkala ani volba jména pro syna, do kterého bývalá moderátorka vtěsnala i své jméno – Nevio Belohorec Hájek. Dcera Salma už chodí do školy a Belohorcová se často chlubí s jejími úspěchy. Salma je velmi nadaná, mluví anglicky, česky a španělsky, velice ji baví sport, tanec, pro které má vlohy. A když je nutná pomoc s hlídáním, prarodiče neváhají. Pravidelně míří do Miami a pobyt zde milují.

Sama moderátorka si život v Miami v luxusním resortu vynachválit, miluje teplo a s manželem často vyráží na výletních lodích do Karibiku. Konkurence krásek ji nutí pravidelně cvičit a udržovat si pevnou postavu. Výsledky své dřiny neváhá vystavit na sociálních sítích, kde sklízí samou chválu.

Rekonstrukce

Belohorcová popírá svůj věk a vypadá fantasticky. Netají se ale tím, že je to částečně zásluha plastických chirurgů. Každý rok tráví s dětmi a manželem dva měsíce v Čechách, vyráží na společenské akce a dbá o svůj zevnějšek. Před časem dokonce podstoupila reoperaci ňader. Jsou-li zákroky v USA za jejími finančními možnostmi nebo jen nedá dopustit na české zlaté ručičky, neprozradila.

V horlivou diskuzi propuklo její rozhodnutí z loňského srpna. K Floridě se blížil hurikán Dorian, lety byly beznadějně vyprodané nebo za mnohonásobně vyšší cenu, většina obyvatel se snažila místo urychleně opustit. Belohorcová s rodinou ale zůstala a přečkala rozmary počasí ve svém domě. Jeho konstrukce totiž dokáže odolávat silným nárazům větru, a tak přežili hurikán ve zdraví.

Na proměnu slovenské moderátorky se podívejte do galerie.