Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zita Marinovová objasňuje bludy z nudy - Lucie Vondráčková nemá doma bigamistu!

Zita Marinovová objasňuje bludy z nudy - Kauza "hamižných" Baronů Prášilů
Zita Marinovová objasňuje bludy z nudy - Kauza "hamižných" Baronů Prášilů
Zdroj: Ivan Kahún

Snoubenec Lucky Vondráčkové vážně není ženatý...

Vyrobila jsem si woodoo panáčka. Pojmenovala jsem ho Bulvár. Při každém úplňku zapichuju do Bulvára špendlíky a vykřikuju: Chcípni! Chcípni! Chcípni!

Snoubenec LUCIE VONDRÁČKOVÉ má prý za oceánem manželku a dítě… a je to tak, poněvadž jest tak psáno na Facebooku modré na bílém…
Mohl z toho být třeba i seriál. O slavných bigamistech. Mnozí populární muži mají totiž na sociálních sítích podobné virtuální manželky jako Tomáš Plekanec, kteréžto se ovšem do tohoto stavu pasovaly samy. Leč pružný bulvární redaktor se chopí právě Tomáše, jelikož tento hokejový borec si má přece brát Lucku Vondráčkovou… a tak je nutné ho odhalit! Příliš bych se nedivila, kdyby dotyčný „objevitel“ údajné hokejistovy ženy její profil na Facebooku i sám založil. Vytvořit si téma je totiž parádním kouskem rozpustilých, a dle mého i trochu choromyslných, bulvárních redaktorů. Pokud jde o Lucku a jejího snoubence, zmíněné novináře rozparádilo už jejich zasnoubení, o němž přinesli podrobné informace. Které jim ale Lucie neposkytla, a tak vzkazuje svým fanouškům: „Pár spisovatelů samozřejmě napsalo, že přesně vědí, jak vše proběhlo a kde. Tak vám jen chci říct, že to bylo moc hezký, v žádném případě se ale zásnuby neodehrály v Montrealu a v té době ještě hustě sněžilo. Mějte se krásně, užívejte jaro a nevěřte žádným zaručeným zprávám, prosím...“ No a jak se Lucii žije v Kanadě a kterak to tedy bude s tou veselkou se přímo od ní dozvíte v tištěném Story už za deset dnů.
A já se teď přihlásím na svůj profil a změním si stav i příjmení. Asi budu Plekancová, když to teď tak frčí…

Lucka Vondráčková Lucka Vondráčková Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún, Monika Navrátilová

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU