Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zita Marinovová objasňuje bludy z nudy - Chýlková s Rodenem, Munzarová bez Trnavského?

Zita Marinovová objasňuje Bludy z nudy - A zase ta Lucie...
Zita Marinovová objasňuje Bludy z nudy - A zase ta Lucie...
Zdroj: Ivan Kahún

Nevěřte všemu, co čtete. Podívejte se raději u nás, jak se věci mají doopravdy...

Vyrobila jsem si woodoo panáčka. Pojmenovala jsem ho Bulvár. Při každém úplňku zapichuju do Bulvára špendlíky a vykřikuju: Chcípni! Chcípni! Chcípni!

Když na vás v trafice vybafnou titulky „Roden (49) a Chýlková (48) opět spolu, Stará láska nerezaví, Chýlková bude trávit svátky s Rodenem…“ pomyslíte si – no teda, chudák Kraus (58), jak mu to ta Ivana mohla udělat… Po podrobném prozkoumání textu si ale oddechnete, jelikož se ukáže, že Ivana Honzu neopustila a s Karlem tráví čas i svátky pouze na divadelních prknech divadla Hybernia v představení Vánoční koleda.
Další rozchod avizovaný bulvárem se týká páru Munzarová (39) – Trnavský (41). Přičemž nám připadá skutečně velmi nevhodné smlsnout si na Báře právě v době, kdy se zhoršil zdravotní stav její vážně nemocné maminky herečky Jany Hlaváčové. Leč kreativní bulvární redaktor vytvoří šmahem z jedné tragédie dvě. A tak jsme se dozvěděli, že Martin Trnavský svou milou v těžkých chvílích nepodržel, místo toho lítá bůhvíkde, třeba za kolegyní Lindou Rybovou a rozchod s Munzarovou je údajně na spadnutí.
Hlavní protagonisté se ovšem nehroutí, poněvadž vědí… „Nevěřte všemu, co si přečtete. Zkoušíme teď každý v jiném divadle, takže samozřejmě očekáváme články o tom, že Martin má milenku a já milence,“ komentuje Bára s nadhledem vtipné počteníčko a dodává, že mezi ní a jejím přítelem je všechno v nejlepším pořádku. 

Karel Roden, Ivana Chýlková
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky