Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zimní šatník ve stylu vévodkyně Meghan: Takhle skvěle může vypadat každá žena!

Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Být vévodkyní není žádný med. Musíte vypadala nonstop dokonale, usmívat se, být pozitivní a to už jen proto, že na vás nonstop míří objektivy fotoaparátů. Přitom v zimě bysme se všechny nejradši zachumlaly do huňatého svetru a s čajem zalezly do postele. Jak vypadat dokonale, i když je teplota na bodu mrazu? Inspirujte se u vévodkyně Meghan. 

Meghan Markle, která momentálně nosí pod srdcem své první dítě, stále vykonává spoustu společenských cest. Vyžaduje to nejen její plnou soustředěnost, ale i dokonalý vzhled, skvěle padnoucí outfit a samozřejmě také perfektní make-up a vlasy. Umění umět se obléct k dané příležitosti Meghan podle všeho dokonale zvládá a vždy zvládala. V galerii najdete také snímky z doby, kdy ještě s princem Harrym netvořili pár.

Ačkoli dříve razila spíše sportovní styl, teď je i vzhledem k tomu, do jaké se provdala rodiny elegance sama. Své outfity vždy okoření špetkou svého exotického vzezření, jak je u ní zvykem a i obyčejný model promění v neobyčejný. Ať už preferujete sportovnější, nebo elegantní styl, právě móda vévodkyně ze Sussexu by pro vás mohla být cennou inspirací do několika zimních měsíců, které nás nyní čekají. 

Meghan se nebojí kombinovat různé styly a ačkoli královská etiketa velí podpatky za všech okolností, tu a tam je Meghan zuje a vyrazí klidně v pohodlnějších botách na rovné podešvi. 

A co nosíte v zimě vy? Dáváte přednost pohodlí a teplu, nebo se snažíte být dámou, i když je venku teplota pod nulou? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU