Zatímco ostatní ženy jejího věku neváhají navštívit kliniky krásy a nechat se vylepšit, ona volí zcela přírodní metody. Úspěšná herečka šokovala své fanynky tím, když prozradila, co jí v boji s vráskami pomáhá. Stačí prý pouze dvě polévkové lžíce.

Plastiky odmítá

"Proč chodí lidé na plastiky... To, co se gravitací povoluje, tak jim potom přišijou, aby vypadali potom takhle "nádherně". My to ale umíme vlastní silou, což je samozřejmě trvalejší než nějaká nit, kterou vám to někam přišijou," vysvětlovala a zároveň ukazovala fanynkám obličejovou masáž dvěma lžičkami.

"Lžičkami se dají dělat i jiné věci než jíst, a to je obličejová masáž. Vzpomeňte si na to, až budete o Vánocích jíst ten bramborový salát. Je to i způsob, jak hubnout. Vzpomenete si na Žilkovou a uděláte si masáž, než abyste do sebe ve tři ráno narvali bramborový salát," dodala s humorem.

Prázdný talíř v restauraci

Veronika Žilková už jednou fanoušky svou metodou šokovala. Tentokrát se jednalo o radu, jak se udržet fit. „Já si nikdy v restauraci neobjednávám. Nechám si přinést talíř a ochutnávám od ostatních,“ popisovala svůj zvyk, ze kterého její blízcí musí mít opravdovou radost.

Agáta a Redbull

Bizarní metody hubnutí provozuje i její dcera Agáta Hanychová. „Zkusím jeden den ovoce, druhý zeleninu a třetí jen vodu a takhle měsíc,“ sdělila fanouškům na svém Facebooku Agáta Hanychová v roce 2013.

Vlasy jako rodinný koníček

Agáta Hanychová mění několik let barvu i střih vlasů jako o závod. Neustálé odbarvování se podepsalo na jejich kvalitě a délce. Influencerka si proto nechává vlasy zahustit a prodloužit vlasovými pásky. Tuto metodu začala poslední rok podstupovat i Veronika Žilková, která si své blond vlasy lehce prodlužuje a zahušťuje. K osmnáctým narozeninám dostala vlasové pásky i sestra Hanychové a dcera Žilkové Kordula. Za vlasy se rodina opravdu utrácet nebojí. Účes Korduly vyšel na 84 tisíc korun.

Související články