Veronika Žilková má za sebou slavnostní premiéru divadelní hry Já, diktátor, na kterou ji přišli podpořit jak její synové, tak také hudebník Josef Holomáč, o němž se dlouho říkalo, že je hereččiným partnerem. Skutečnost je ale docela jiná. „Pepa je můj BFF (best friends forever – nejlepší přátelé navždy, pozn. red.). Že je můj partner, to jste vymysleli vy, novináři. Od začátku je můj BFF. A BFF je nejvíc,” nechala se pro web Expres slyšet Veronika Žilková a dodala, že přátelství je víc než láska, které se momentálně bojí. Za nesprávné označení tedy podle ní mohou média, kterým ale ještě před nedávnem tvrdila, jak jsou nové začátky skvělé.

Vše je jinak

To, že Josef Holomáč je jejím partnerem, odmítala Veronika Žilková už před několika týdny. „Slovo ‚přítel’ mi, prosím, nepodsouvejte,” reagovala na otázku týkající se Holomáče v rozhovoru pro TN.cz. Je ale pravdou, že nabýt dojmu, že Veronika Žilková a Josef Holomáč tvoří pár, nebylo nijak těžké. Když se totiž před několika měsíci ukázalo, že se dvojice seznámila a začala spolu trávit čas, sami aktéři v rozhovorech mluvili tak, jako by je pojilo víc než jen přátelství.

Někoho jsem potkala

„Už se tím netajím. Ano, někoho jsem potkala. Ten muž je z úplně jiného světa,” prohlašovala ještě v září loňského roku Veronika Žilková v rozhovoru pro pořad Showtime. „Je to skvělé, když vás život svede dohromady s někým, kdo je stejně starý, a máte spoustu podobných zážitků. Pro mě je to dobrá zpráva, že se dá stále začínat znova,” dodala ještě herečka.

Následně s Holomáčem vyrazila na dovolenou na Kanárské ostrovy a strávili spolu i den svatého Valentýna. „S Pepou… Hezkého Valentýna všem, kteří život nevzdali. Valentýnská kytka. Kdo nedostal, má tuhle se mnou napůl,” napsala Žilková v únoru na svém Instagramu. Jak ale sama tvrdí, s Holomáčem ji po tom všem přesto pojí jen dobré přátelství. I to si jistě zaslouží po bolavém rozchodu s Martinem Stropnickým, s nímž je nyní v rozvodovém řízení.

Související články