Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková prodává svou chalupu: Chce pomoci Agátě, která se rozvádí

Veronika Žilková má početnou rodinu
Veronika Žilková má početnou rodinu
Zdroj: profimedia
Veronika Žilková má početnou rodinu

Veronika Žilková prokázala, že má srdce na pravém místě. Nejen, že se vrátila z Izraele starat se o svoji nemohoucí maminku, ale navíc prodává chalupu, ke které má citový vztah, jelikož její dcera Agáta Prachařová se chce definitivně odstřihnout od manžela. „Rozvádí se. Potřebuje peníze,“ říká Žilková.

Manžel Veroniky Žilkové, Martin Stropnický, přijede z Izraele v červenci. S manželkou Veronikou chce strávit dovolenou.

„Nevím tedy zatím kde, protože jsem prodala náš rodinný klenot. Měli jsme šedesát let chalupu, ale z finančních důvodů jsem musela přistoupit k prodeji. Moje dcera se rozvádí a potřebuje peníze. Rozloučila jsem se s velikou životní etapou a místem, kde jsem většinou trávila dovolenou,“ prozradila Žilková v pořadu Život ve hvězdách.

Veronika Žilková odjela od manžela

V Izraeli byla jakožto žena diplomata rok a pak se rozhodla vrátit do České republiky. „Už jsem v České republice měsíc. Přiletěla jsem domů na základě výzvy ministerstva zahraničí k dobrovolné evakuaci rodinných příslušníků diplomatů,“ řekla manželka velvyslance Martina Stropnického.

Její mamince je 96 let. Hlavně ona byla důvod k návratu. „Nechtěla jsem sem jet a trhat rodinu. Ale zjistila jsem, že karanténa uvěznila seniory a tím i mou maminku v domech s pečovatelskou službou. To byl pro mě důvod okamžitě se vrátit,“ uvedla.

Musí se postarat o svoji maminku

V době pandemie koronaviru musela podstoupit velmi náročný zákrok. To bylo, vzhledem k situaci, ještě nebezpečnější než kdy jindy. „Jen co mi skončila karanténa, maminka těžce onemocněla. Myslím si, že můj návrat jí zásadně zachránil život,“ konstatuje Žilková.

V Izraeli se jí líbilo. Kdyby nemusela odjet, jistě by tam zůstala. V mnohém jí pobyt pomohl, zejména, co se týká přístupu jiných lidí k ní. „Pro mě bylo úžasné hlavně zjištění, že se se mnou lidé v Izraeli baví a nevědí přitom, že jsem Žilková, ta herečka,“ prozrazuje.

Dcera Agáta se rozvádí

„V Čechách jsem už trošku měla pocit, že se na mě lidé usmívají, nebo jsou příjemní jen proto, že mě znají z televize. V Izraeli jsem to nikomu neřekla a získala jsem tam spoustu nových přátel a nejlepší kamarádku z Brazílie,“ vypráví Žilková.

„Bylo pro mě moc příjemné zjistit, že mám nějakou hodnotu jako člověk. Jela se mnou jen má nejmladší dcera. Všichni ostatní zůstali tady, takže jsme fungovali na dálku přes WhatsApp a podobné vymoženosti,“ popisuje kontakt s rodinou Žilková.

Žilková kvůli ní prodává chalupu

V budoucnu chce jak lítat do Izraele, tak žít v Čechách. „Byla jsem s manželem trvale rok, protože manželky velvyslanců nesmí být více než čtyřicet dní mimo území Izraele. Rozhodla jsem se, že od července se vracím zpátky do Čech, pak začnu hrát divadlo a natáčet. Vždycky si samozřejmě vyhradím i nějaký volný čas, kdy budu s mým mužem. Vidím to tak na měsíc tady a měsíc tam,“ plánuje si herečka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky