Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

"Žijeme skromněji..." říká Gabriela Partyšová

Žijeme skromněj, říká Gabriela Partyšová
Žijeme skromněj, říká Gabriela Partyšová
Zdroj: Showpix, Ivan Kahún

Moderátorka Gábina Partyšová se právě nachází v období osobních i pracovních změn…

GÁBINOU PARTYŠOVOU (33) jsem se potkala jen několik dnů poté, co se tiskem prohnala informace, že nahradí Mahulenu Bočanovou v televizním pořadu Top Star Magazín. Radost z této profesní příležitosti jí ale bohužel trochu zkazily nešťastné okolnosti kolem odchodu jmenované kolegyně. Naproti tomu manželovu ekonomickou krizi snáší s obdivuhodným klidem.

Diskutujte: Fandíte Gábině jako moderátorce Top Star magazínu?

Gábina Partyšová, Mahulena Bočanová Gábina Partyšová, Mahulena Bočanová Zdroj: Showpix, Ivan Kahún

Venku je zima až praští, jak to, že nejste na Floridě?
Floridu jsme plánovali na duben, kdy jsem si chtěla udělat dovolenou, ale dostala jsem krásnou nabídku na moderování Top Star Magazínu.

Po Mahuleně…
Ano, je samozřejmě těžké nastoupit po někom, kdo pořad úspěšně moderuje pět let. Ale vážím si této možnosti. Jen teď ještě ani nevím, jak to bude vypadat, všechno je ve fázi domluv a návrhů. Máme měsíc na rozhodnutí, jakým způsobem změnit či neměnit třeba pohled do studia. Pamatuju si, že pan ředitel Železný, za jehož „vlády“ jsem působila na Nově, tvrdil, že měnit se má opatrně a divákovi se nemá brát to, nač je zvyklý a co má rád. Doufám ale, že celkově to nakonec nebude jen výměna čtyřiačtyřicítky za třiatřicítku, jak se tomu smějeme s Mahulenou, ale že to bude celkově novější, navoněnější, hezčí na pohled.

Tvoje výměna s Mahulenou ale proběhla poněkud nešťastným způsobem.
Myslím, že propustit kohokoli je vždycky problém. Já jsem tu nabídku obdržela a musela to až do tiskové konference TV Prima držet v absolutní tajnosti. Nesměla jsem to říct ani manželovi… kterému jsem to ale řekla. Byl to od TV ale spíš jen dotaz, zda bych o tu práci měla zájem. A upřímně řečeno – doufala jsem, že Mahuleně to bude sděleno nějak normálně. To, co se dělo potom, čili že se Mahulena údajně vše dozvěděla z novin, u toho jsem nebyla. Člověk slyší z každé strany něco a neměla bych se k tomu vůbec vyjadřovat. V podstatě ale nebýt oněch vyhrocených okolností, mohla jsem z toho mít mnohem větší radost.

Tak aby těch novinek nebylo málo, dočetla jsem se, že na Pepu dolehla ekonomická krize. Musím se zeptat, jak se to projevuje?
Ano, měl nějaké nepovedené obchody na burze. Projevuje se to tak, že více šetříme a žijeme skromněji.

Druhého potomka bys chtěla?
Určitě.

Upřednostnila bys ho před pěkně rozjetou kariérou?
Já jsem si s Kristiankem ověřila, že tahle práce se dá dělat i v těhotenství, i s malým dítětem. Moje léčitelka Jarmila říká, že človíčka si nevybíráme my, ale jeho duše si vybírá nás. Tak uvidíme, jestli a kdy si mě někdo vybere. Na tohle téma nechci nijak kalkulovat nebo dlouze filozofovat. Ale je jasné, že děti jsou smyslem života. Kolik je v životě rozhovorů, pořadů nebo večírků, ale to všechno je pomíjivé…

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky