Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ženy predátorky útočí, chtějí jen zajíčky

Zdroj:

Oblíbená britská herečka Emma Thompsonová (51) si tentokrát pustila pusu pěkně na špacír. Rozhodně si nebrala servítky, když ostře kritizovala hollywoodské kolegyně, které si vybírají značně mladší partnery.

Je to směšné a já tím netrpím. Zdá se mi to dravčí a skutečně to neschvaluju,“ nechala se slyšet Emma Thompsonová a herečky středního věku, po jejichž boku žije mladý muž, označila za sexuální lovkyně a predátorky.

Znovu tak rozpoutala vášnivou diskusi o tom, nakolik jsou podobné vztahy perspektivní a zda v některých případech nejde spíš o dobrý marketingový tah jak připoutat při skomírající kariéře pozornost médií. Nejpikantnější na názorech této Britky je ovšem fakt, že její druhý manžel, herec Greg Wise, je o sedm let mladší. Ale to zřejmě nebije tolik do očí.

Idol z dětství

„Miláčku, miloval jsem tě už jako malý kluk, tvé plakáty zdobily můj dětský pokoj.“ I takové vyznání může slyšet zralá diva v letech, pokud si začne románek se zajíčkem. Těžko říct, zda je to spíš lichotivé, či urážlivé, například hollywoodská hvězda Demi Moore, sexbomba na prahu padesátky, o tom takto prý nikdy neuvažovala.

Podle manželů Kutcherových (Demi přijala příjmení své lásky) je tento způsob komunikace ideální recept jak předcházet hádkám. Pomocí sociální sítě také manželé vyvracejí obvinění údajných Kutcherových milenek, které tvrdí, že už mu stárnoucí žena nestačí.

Nežárli a najdi si mladšího

Podle psychologů patří k největším zabijákům spokojeného vztahu žárlivost, o to víc ve svazku, kdy je žena starší než muž. Stinnou stránkou takové love story je obrázek stíhačky sledující a hlídající svého miláčka na každém kroku.

„Někdy s Ashtonem mluví jako s malým klukem, nutí ho, aby dodržoval zásady správné životosprávy, dává najevo nelibost, když si vyrazí s kamarády a holduje alkoholu,“ kritizují občasné hereččino peskování přátelé z okolí. Demi se tváří jako silná žena, ale jakákoli zmínka o údajné nevěře je zničující.

Když se svěřila se svými obavami kamarádce, neméně slavné herečce Susan Sarandonové (64), dostalo se jí následující rady: „Svou žárlivost musíš dostat pod kontrolu. Pokud by se manžel zapletl někde jinde, netrap se a najdi si jiného.“ Rada zní z úst nanejvýš povolaných.

Uznávaná umělkyně (Čarodějky z Eastwicku), která si na skandální život nikdy nepotrpěla, se letos rozešla po 23 letech s Timem Robbinsem. Jaká je hlavní příčina rozpadu, si nechává tento herecký pár, který patřil k nejharmoničtějším v Hollywoodu, pro sebe.

„Určitě v tom nehrál roli věk,“ dušuje se Susan. Tim je totiž o 12 let mladší. Cenami ověnčená herečka však nezůstala dlouho sama. Málokomu uniklo, že se stále častěji objevuje po boku podnikatele Jonathana Bricklina. Tento fešák je o polovinu mladší než Susan…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky